معاون مقابله با عرضه ستاد مبارزه با مواد مخدر:

هیچ معتاد متجاهری تا ۱۰ روز آینده در سطح شهر تهران نمی‌بینید

معتادین به مواد مخدر

معاون مقابله با عرضه ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: طرح جمع آوری معتادان متجاهر از شب گذشته آغاز شده و تاکنون ۱۵۰۰ معتاد جمع آوری شده‌اند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، اسدالله هادی‌نژاد معاون مقابله با عرضه ستاد مبارزه با مواد مخدر از آغاز طرح ضربتی جمع آوری معتادان متجاهر خبر داد.

وی با بیان اینکه جمع آوری معتادان بی وقفه از سوی نیروی انتظامی انجام می‌شود گفت: طرح ساماندهی و جمع آوری معتادان متجاهر دایما اجرا می‌شود اما اکنون در مرحله ای هستیم که حضور معتادان اضافه بر توان است.

معاون مقابله با عرضه ستاد مبارزه با مواد مخدر افزود: برای درمان این افراد باید محل هایی باید باشد که در مقطعی ظرفیت آن کم بود ولی امروز با همکاری ستاد مبارزه با موادمخدر، استانداری، شهرداری و مقامات قضایی این ظرفیت ایجاد شده استتا تمام معتادان متجاهر از سطح شهر جمع آوری شوند.

وی همچنین یادآور شد: این طرح فعلا سراسری نیز و تنها در تهران اجرا خواهد شد چرا که مشکل معتادان متجاهر در تهران نمود بیشتری دارد و دبیر کل ستاد مبارزه با موادمخدر تصمیم گرفته که تا 10 روز آینده دیگر در سطح شهر تهران شاهد هیچ معتاد متجاهری نباشیم.

هادی نژاد با اشاره به آغاز طرح جمع آوری معتادان متجاهر از شب گذشته گفت: مناطق تجمع این افراد مشخص شده و تاکنون 1500 معتاد جمع آوری شده اند.

وی با تاکید بر اینکه شب گذشته 510 معتاد متجاهر از سطح شهر جمع آوری شده است، گفت: با تمهیدات انجام شده دیگر شاهد بازگشت آنها به سطح شهر نخواهیم بود چرا که سیستم درمان می تواند علاوه بر 3 ماه ابتدایی، تقاضای تمدید 3 ماهه زمان حضور بیمار را داشته باشد.

به گفته معاون مقابله با عرضه ستاد مبارزه با موادمخدر، سیستم انگشت نگاری معتادان متجاهر در حال تکمیل است تا در صورت بازگشت آنها به چرخه اعتیاد، مطابق قانون جریمه زندان برای آنها اجرا شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین