صادرات نفت خام ایران در ماه ژوئن تثبیت شد

نفت خام

اطلاعات رسمی مؤسسه ابتکار داده های نفتی (جودی) نشان داد در ماه ژوئن، تولید روزانه نفت ایران به سه میلیون و ۶۱۰ هزار بشکه و صادرات آن به ۲ میلیون بشکه در روز می رسید.

اعلام رسمی ایران به مؤسسه جودی نشان می دهد صادرات نفت ایران در ششمین ماه امسال بالای مرز 2 میلیون بشکه در روز باقی مانده است.

اطلاعات رسمی مؤسسه ابتکار داده های نفتی (جودی) نشان داد در ماه ژوئن، تولید روزانه نفت ایران به سه میلیون و 610 هزار بشکه و صادرات آن به 2 میلیون بشکه در روز می رسید.

ارقام اعلام شده برای تولید و صادرات نفت ایران، نشان دهنده رشد این رقم نسبت به ماه ژوئیه هستند که در آن، تلاش ایران برای پس گرفتن سهم خود از بازارهای جهانی آغاز شد.

طبق اعلام جودی، میانگین صادرات نفت ایران از دو میلیون بشکه در روز در ماه مه به دو میلیون و پنج هزار بشکه در روز در ماه ژوئن افزایش یافت.

گزارش آژانس بین المللی انرژی نشان می دهد پیش از آغاز تحریمها در میانه سال 2012 میلادی، صادرات روزانه نفت ایران به 2 میلیون و 200 هزار بشکه در روز می رسید.

تولید روزانه نفت ایران سه میلیون و 370 هزار بشکه و صادرات روزانه آن یک میلیون و 550 هزار بشکه بوده است.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین