استاندار تهران: تغییری در فرمانداران نداریم

سیدحسین هاشمی، استاندار تهران در غرفه خبرگزاری نسیم در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها

هاشمی درباره اینکه آیا تغییراتی در سطح فرمانداران شرق استان تهران اعمال خواهد شد یا خیر، بیان کرد: برنامه‌ای برای تغییر فرمانداران نداریم، مگر اینکه فرمانداری به علت‌های مختلف از جمله حضور انتخابات آتی استعفا دهد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، سیدحسین هاشمی در پاسخ به سؤال فارس مبنی بر ارزیابی وی از عملکرد دولت تدبیر و امید در بحث مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز اظهار کرد: در این زمینه، سیاست پیشگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز را اتخاذ کردیم.

وی افزود: در بحث جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز و آزادسازی بستر رودخانه‌ها 97 درصد موفق بوده‌ایم و در این خصوص در کشور پیشتاز هستیم.

استاندار تهران با بیان اینکه هماهنگی بسیار خوبی بین دستگاه‌های مربوطه برای جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز صورت گرفته است، گفت: تمام دستگاه‌ها از جمله شهرداری‌ها، منابع طبیعی و امور آب وظیفه دارند تا اجازه دهند کسی در حریم آنها ساخت و ساز غیرمجاز انجام دهند و باید بلافاصله جلوگیری کنند.

هاشمی ادامه داد: این موضوع را به عنوان سیاست اصلی اتخاذ کرده‌ایم و دستگاه‌های اجرایی هم نسبت به سال‌های گذشته خوب عمل و پیشگیری کرده‌اند.

وی در پاسخ به سؤال دیگری در خصوص پروژه خط انتقال لوله گاز دماوند به لاریجان تصریح کرد: این پروژه اختلافاتی است که بین دو استان وجود دارد که شرکت ملی گاز باید آن را بررسی کند و نیاز به بحث کارشناسی دارد.

استاندار تهران درباره اینکه آیا تغییراتی در سطح فرمانداران شرق استان تهران اعمال خواهد شد یا خیر، بیان کرد: برنامه‌ای برای تغییر فرمانداران نداریم، مگر اینکه فرمانداری به علت‌های مختلف از جمله حضور انتخابات آتی استعفا دهد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین