یک عضو بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی خبر داد:

فرماندار "شهرستان بن" جهادگران را به سیاسی‌کاری متهم کرد

اکبریان فرماندار شهرستان بن

این دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی گفت: در دیدار فرماندار یک سری گزارش‌ها در خصوص بازدید از خانه‌های کمیته امداد و بهزیستی و تقدیم چفیه‌های مقام معظم رهبری به عنوان هدیه به آنها دادیم اما وی وقتی این سخنان ما را شنیدند خیلی در برابر ما جبهه گرفت و ما را متهم به سیاسی کاری کرد.

یک عضو بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی در خصوص وقایعی که در اردوی جهادی که به همراه گروه خود از دانشگاه شهید بهشتی به استان چهارمحال و بختیاری داشتند به خبرنگار «نسیم آنلاین» گفت: اردوی جهادی ما الحمدلله به پایان رسیده است. منتهی بحث و مسئله ای که برای ما پیش آمده این است که ما از تاریخ 10 الی 30 مردادماه به اردوهای جهادی در استان چهارمحال و بختیاری اعزام شدیم. ما در این اردوی جهادی شهرستان بن، روستای بن و مجموعه روستاهای آنجا را تحت پوشش خود قرار دادیم.

وی افزود: در این اردوی جهادی سپاه استان ما را به سپاه منطقه بن و آنها هم باتوجه به بضاعت اندکی که داشتند به ما خدمت رسانی بسیار خوبی کردند و در این اردو جهادی به ما کمک مناسبی کردند. بسیجیان حاضر در این اردو در دو قالب عمرانی و فرهنگی در این اردوی جهادی حاضر شدند.

این دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی ادامه داد: بر این اساس برادران دانشجو در بحث اردوی عمرانی از تاریخ 10 الی 20 مردادماه و خواهران دانشجو نیز در بحث اردوی فرهنگی، شامل فرهنگی، اشتغالزایی و درمانی از تاریخ 20 الی 30 مردادماه به فعالیت های درنظر گرفته شده در قالب این اردوی جهادی پرداختند.

وی خاطرنشان کرد: اما مسئله ای که اینجا باید عرض کنم این است که آقای "اکبریان" فرماندار "شهرستان بن" تا انتهای زمان این اردوی جهادی اصلا به دیدار ما نیامدند و در جریان مسائل ما قرار نگرفتند و مشکلات ما را مرتفع نکردند. ولی او در آخرین روز سفر در جمع ما حاضر شد و از ما درمورد اقدامات و نیازهای ما پرسید که ما در جواب پاسخ دادیم که اگر هم ما مشکلات خود را بگوییم شما نمی توانید آنها را برطرف کنید.

این دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی اضافه کرد: ما در این ملاقات یک سری گزارش ها به فرماندار دادیم که از یک سری از خانه های کمیته امداد و بهزیستی دیدن کردیم و چفیه های مقام معظم رهبری را به عنوان هدیه به آنها تقدیم کردیم. اما فرماندار "شهرستان بن" وقتی این سخنان ما را شنیدند خیلی در برابر ما جبهه گرفتند و ما را متهم به سیاسی کاری کردند.

وی یادآور شد: در حقیقت او جهادگران را به سیاسی کاری متهم کردند. فرماندار شهرستان بن در سخنان خود خطاب به ما گفت من برای این تا الان به دیدن امثال شما نیامده‌ام زیرا شما کاری سیاسی می‌کنید. ما پاسخ دادیم که اهداء چفیه مقام معظم رهبری کار سیاسی است؟ ولی او به ما پاسخی نداد.

این دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی ادامه داد: فرماندار در صحبت های خود در جمع ما گفت در این انقلاب فقط در این 3 سال به مردم خدمت می شود. ما هم در پاسخ حرف ایشان از او پرسیدیدم که در این 35 سال به مردم خیانت می شده است؟ و هیچ خدمتی نبوده است؟ که او مجدد پاسخ داد در این 3 سال است که دارد به مردم خدمت می شود. زیرا 8 سال گذشته در دولت قبلی که خیانت واضح بود. او سپس جلسه دیدار با ما را ترک کرد و رفت.

وی در پایان تصریح کرد: ما ضمن تشکر ویژه از سپاه منطقه این موضوع را انعکاس می دهیم زیرا اگر چنین رفتاری با گروه های جهادی دیگری انجام شود، با توجه به سخنان مقام معظم رهبری که فرموده بودند با نیروهای مومن انقلابی نهایت همکاری انجام شود. اینها به این صورت با ما برخورد کردند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین