با موافقت ستاد کل نیروهای مسلح صورت گرفت؛

تاریخ اعزام به خدمت مشمولان دارای مدرک تحصیلی کاردانی تغییر یافت

سازمان وظیفه عمومی

معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: به منظور ارائه تسهیلات و خدمات بیشتر به مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاه‌ها دوره انتظار برای اعزام به خدمت مشمولان دارای مدرک تحصیلی کاردانی کاهش می‌یابد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، سرهنگ رحمان علیدوست اظهارداشت: در راستای ارائه تسهیلات و خدمات بیشتر به مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاه‌ها، دوره انتظار برای اعزام به خدمت مشمولان دارای تحصیلات کاردانی براساس موافقت ستاد کل نیروهای مسلح کاهش یافته و از این پس تاریخ اعزام این دسته از مشمولان به 19 هر ماه تغییر پیدا می‌کند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: تغییرات ذکر شده از مهرماه سال جاری اجرا میشود، بر همین اساس مشمولان دارای مدرک کاردانی که برای ثبت درخواست اعزام به خدمت خود به دفاترخدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10 ) مراجعه می‌کنند، تاریخ اعزام به خدمت آنان برای 19 مهرماه تعیین می‌شود.

علیدوست تأکید کرد: آن دسته از مشمولانی که دارای مدرک تحصیلی کاردانی بوده و قبلا برگ آماده به خدمت برای تاریخ‌های اول آبان و اول دیماه دریافت داشته‌اند، چنانچه تمایل دارند زودتر از موعد مقرر به خدمت اعزام شوند، می‌توانند برای ثبت درخواست تعجیل در اعزام به خدمت خود برای نوزدهم مهرماه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10 ) مراجعه کنند.

سرهنگ علیدوست ادامه داد: در همین راستا مشمولانی هم که تمایل دارند در همان تاریخ‌های تعیین شده (اول آبان و اول دیماه) به خدمت اعزام شوند، نیز در زمان مقرر به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعزام می‌شوند.

معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی یادآور شد: مشمولان مورد اشاره می‌بایست یک هفته قبل از تاریخ اعزام به خدمت خود با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10) نسبت به دریافت برگ معرفی نامه به مراکز آموزش اقدام کنند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین