گودرزی در جمع دانشجویان دانشگاه بقیه‌الله:

هیچ دولتی در مبارزه با فساد نمره قبولی ندارد

مصاحبه با داود گودرزی، رئیس سازمان بسیج دانشجویی

رئیس سازمان بسیج دانشجویی با بیان اینکه هیچ دولتی در مبارزه با فساد نمره قبولی ندارد، گفت: جریان ضد انقلاب ما را متهم به ناکارآمدی می‌کند در حالی که صد سال است نفت از زمین خارج می‌کنند و هنوز در قطعات آن وابسته هستند.

به گزارش «نسیم آنلاین» به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی؛ داوود گودرزی رئیس سازمان بسیج دانشجویی امروز در دومین دوره «کادرسازی انقلاب و ظهور موعود» بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله با تاکید بر اینکه اصل و اساس تداوم انقلاب مهمترین مسئله کشور است، به بیانات مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: رهبری فرموده‌اند: « انقلاب یک حرکت تدریجی و حرکتی از بدی‌ها به خوبی‌ها است» و در جای دیگر بیان داشتند «دفاع از انقلاب پیش برندگی از زنده بودن آن است».

وی افزود: انقلاب اسلامی، نظام اسلام، دولت اسلامی، جامعه اسلامی و تمدن اسلامی پنج هدف اساسی تشکیل انقلاب هستند اما سال‌هاست در مرحله سوم یعنی دولت اسلامی مانده‌ایم و فرهنگ، اقتصاد و اجتماع ما انقلابی نشده است و در مرحله سوم درجا می‌زنیم.

گودرزی با تاکید بر اصول و اهدافی که برای آنها انقلاب کرده‌ایم، خاطرنشان کرد: پنج ارزش و آرمان اصلی برای محک زدن انقلاب وجود دارد، استکبارستیزی، عدالت اجتماعی، استقلال، آزادی و کرامت انسانی این پنج اصل هستند.

وی افزود: ما قیام کردیم که انسان‌ها با کرامت و شرافت زندگی کنند قرار نبود مقابل فقر و بی عدالتی سکوت کنیم، این اهداف قیام ما است.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی در مورد شاخصه‌های انقلابی بودن، گفت: همت بلند برای رسیدن به آرمان، پای بندی به استقلال، حساسیت در برابر دشمن، قبول اهداف و آرمان‌ها، تقوای دینی و سیاسی شاخصه‌های انقلابی بودن از نگاه رهبری است. جریان غیرانقلابی در 37 سال گذشته به انقلاب ضربه زده است.

گودرزی ادامه داد: دشمن، جریان غیرانقلابی و کوتاهی جریان انقلابی سه چالش بر سر راه پیش برندگی انقلاب است.

وی ادامه داد: در دولت بازرگان با احکام اسلامی و پیام‌های امام مخالفت کرد، بنی صدر جاسوس CIA  شد و آن خیانت‌ها را انجام داد، موسوی نخست وزیر زمان جنگ بود و در زمانی که مسئله اصلی کشور جنگ بود از آن حمایت نکرد، جریان غیرانقلابی در زمان کرباسچی با ایجاد فرهنگسراها مردم را از مسجد خارج کردند.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی با تاکید براینکه از ابتدای انقلاب تا به امروز جریان غیرانقلابی با استفاده از مبانی غربی به کشور ضربه زده است، گفت: حکومت باید زمینه تطهیر و زندگی صحیح را فراهم کند جوان آزادی روانی می‌خواهد برای همین مسائل است که با کنسرت و اردوی مختلط موافق نیستیم ما حکومت تشکیل ندادیم که هر کسی هر طور می‌خواهد زندگی کند.

گودرزی اضافه کرد: اداره کردن کشور با مدل غربی توسعه جز معضلات اجتماعی خروجی دیگری ندارد، جریان ضد انقلاب ما را متهم به ناکارآمدی می‌کند در حالی که صد سال است نفت از زمین خارج می‌کنند و هنوز در قطعات آن وابسته هستند.

وی افزود: در این مملکت سانتریفیوژ می‌سازیم که از پیشرفته‌ترین صنایع است جدیدا هم عده‌ای که صنعت نفت را در دست دارند از خام فروشی به چاه فروشی رفته‌اند هیچ دولتی در مبارزه با فساد نمره قبولی بالای ده ندارد.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی با تاکید براینکه ادعا می‌کنیم که با گفتمان انقلاب اسلامی می‌توان برای همه زندگی خوب ایجاد کرد افزود: جرم ملت ایران چیست که دشمنان می‌خواهند ما را تحریم کنند؟ آیا جرم ما این است که می‌خواهیم مستقل زندگی کنیم؟

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین