معاون وزیر ارتباطات تشریح کرد؛

آغاز به‌کار ستاد مدیریت ارتباطات اربعین

راهپیمایی اربعین

با حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ستاد مدیریت ارتباطاتی، فناوری اطلاعاتی و مخابراتی اربعین حسینی به ریاست محمدجواد آذری جهرمی مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، آغاز به کار کرد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، محمدجواد آذری جهرمی در این باره گفت: بنا به تجربه هر ساله حضور زائران در روزهای منتهی به اربعین حسینی در عراق و پیاده روی از مرز ایران تا کربلا معلی، باعث شد تا برای کاهش اختلال احتمالی ستاد مدیریتی در این زمینه تشکیل دهیم.

وی با اشاره به برخی فعالیتهای صورت گرفته زیرساختی گفت: این ستاد که در ۲ بخش زیرساخت ارتباطی و بخش اپراتوری در حال فعالیت است، جلساتی را با اپراتورهای عراق و ایران و مدیران استانهای مرزی کشور برگزار کرد تا تدابیر مورد نیاز برای کاهش اختلال در ارتباطات زایران و مجاوران اتخاذ شود.

معاون وزیر ارتباطات اقدامات دو طرف را مناسب ارزیابی کرد و افزود: هم شرکت ارتباطات زیرساخت ظرفیت مدارات بین المللی خود را افزایش داد و هم اپراتورهای عراقی قول داده اند که ظرفیت شبکه خود را نسبت به سال گذشته بهبود بخشند تا ارتباطات زائران در طول مسیر و زمان استقرار، کیفیت لازم را داشته باشد.

مدیر عامل شرکت زیرساخت افزود: ارائه خدمات اینترنت «وای فای» در مسیر نجف تا کربلا، تامین ارتباطات اینترنتی مناطق مرزی و ارائه سرویس محتوایی از جمله اقداماتی است که مقرر شد اپراتورهای ایرانی با همکاری اپراتورهای عراقی انجام دهند.

آذری جهرمی اپلیکیشن نویسی برای خدمات زائران اربعین را یکی از نمونه های ارائه سرویس محتوایی دانست و گفت: یکی از اپراتورها وظیفه ارائه سرویس محتوایی را عهده دار شد که برگزاری مسابقه فراخوان ایده های اپلیکیشن نویسی از آن جمله است. این سرویس توسط یکی از اپراتورها و با حمایت ستاد انجام می شود که زمینه ای جدید برای ارتقای سطح برنامه ها در ایام اربعین است.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین