رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر خبر داد:

عضویت حقوقی انجمن صنفی صنایع بیسکوییت در هلال‌احمر

رافع

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر از عضویت حقوقی داوطلبانه انجمن صنفی صنایع بیسکویت، شیرینی و شکلات در جمعیت هلال‌احمر خبر داد و گفت: با انعقاد تفاهم‌نامه‌ای در آینده‌ای نزدیک، تولید بیسکویت و تافی انرژی‌زا برای مواقع بحران از سوی یکی از برندهای مطرح تولیدکننده بیسکویت، شیرینی و شکلات آغاز می‌شود.

به گزارش خبرنگار «نسیم آنلاین»، فرح‌ناز رافع در جریان بازدید از پانزدهمین  نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات و مواد اولیه بیسکویت، شیرینی و شکلات  در گفتگو با دبیر انجمن صنفی صنایع بیسکویت، شیرینی و شکلات اظهار کرد: این سازمان همواره به بهره‌گیری از  محصولات سلامت‌محور و موردنیاز در مواقع بحران  با تکیه‌بر ظرفیت تولیدکنندگان داخلی و به نقش درآوردن مسئولیت‌ها و کارآفرینی  اجتماعی  تأکید داشته تا اینکه بتواند سلامت حادثه دیدگان را به نحو بایسته تضمین کند . بنابراین  این یک مسئولیت و مأموریت اجتماعی از دیدگاه حرفه‌ای  برای صاحبان صنایع غذایی محسوب می‌شود که امیدوارم با امضای تفاهم‌نامه همکاری با این انجمن، خلق محصولات عمل‌گرا  از جمله بیسکویت و تافی‌های انرژی‌زا در دستور کار قرارگرفته و تولید آن به‌سرعت آغاز شود.   

جمشید مغازه‌ای نیز با اعلام آمادگی انجمن متبوعش برای عضویت حقوقی داوطلبانه در جمعیت هلال‌احمر، به خبرنگار نسیم آنلاین گفت: این تفاهم‌نامه در راستای حمایت از تولید داخلی صورت پذیرفته و با محوریت آغاز فعالیت‌های مشترک و معرفی طرح مسئولیت اجتماعی شرکت‌های عضو این انجمن  به امضا می‌رسد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین