بی‌توجهی وزارت جهاد کشاورزی به گرانی سه ماهه مرغ

معاون حجتی: مرغ ۸۰۰۰ تومانی گران نیست!/ دوهفته است که مرغ گران نشده

حسن رکنی معاون وزیر جهاد کشاورزی

رکنی گفت: قیمت امروز مرغ در بازار مصرف به‌طور میانگین ۷۲۰۰ تومان است و قیمت این محصول نسبت به دو هفته گذشته افزایشی نداشته است.

 به گزارش «نسیم آنلاین»، حسن رکنی امروز در حاشیه دیدار وزیر جهاد کشاورزی با وزیر کشاورزی رومانی در تهران، اظهار داشت: قیمت امروز مرغ در بازار مصرف به‌طور میانگین 7200 تومان است و قیمت این محصول نسبت به دو هفته گذشته افزایشی نداشته است.

وی با اشاره به نزدیک شدن به ماه محرم و افزایش مصرف گوشت در افزود: مشکلی برای تأمین مرغ مصرفی درماه محرم وجود ندارد و  ذخایر کافی و در دسترس موجود است و در صورت لزوم نیز مرغ منجمد توسط شرکت پشتیبانی امور دام عرضه می‌شود.

معاون وزیر جهاد کشاورزی ادامه داد: نرخ عرضه لاشه در مراکز عمده دام سبک 31 هزار تومان است همچنین هر کیلو گرم گوشت گوساله بین 30 تا 35 هزار تومان عرضه می‌شود.

رکنی در خصوص صادرات دام زنده از کشور گفت: صادرات این روال عادی خود را داشته و  و به کشورهای حوزه خلیج‌فارس که مشتری دام سبک و کوچک ما هستند صادر می‌شود و دراین‌ارتباط شاهد توقفی نبوده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه 820 هزار تن گوشت قرمز در کشور تولید می‌شود افزود: برای تأمین نیاز کشور تنها به واردات 80 هزار تن دام داریم که این امر منحصر به گوشت گوساله و گاو نیست و ممکن است شامل گوشت دام سبک نیز شود.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین