سرلشکر فیروزآبادی در جمع خبرنگاران:

اگر عربستان خطایی کند تنبیهی می‌شود که خبری از سعودی و وهابیت در جهان نباشد

سرلشکر فیروزآبادی

مشاور فرمانده معظم کل قوا گفت: ما به دنبال جنگ با هیچ کشور مسلمانی نیستیم، اما اگر عربستان سعودی خطایی کرد تنبیهی می‌شود که از عربستان و وهابیت خبری در جهان نباشد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، تسنیم نوشت: سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی مشاور فرمانده معظم کل قوا صبح امروز در حاشیه جشنواره مالک اشتر در جمع خبرنگاران درباره برخی اتهامات وارد شده علیه ایران در حمایت از یمن، گفت: ما اگر می‌خواستیم در یمن دخالت کنیم مستقیما موشک می‌فرستادیم، اما کار ما آگاه سازی و پشتیبانی از ملت‌هاست.

وی افزود: کشورهایی که مورد تجاوز ظالمان قرار گرفته‌اند از تجربیات ایران می‌توانند استفاده کنند و این در به روی آنها باز است.

مشاور فرمانده معظم کل قوا درباره تهدیدهای عربستان علیه ایران با بیان اینکه آنها در حدی نیستند که ایران را تهدید کنند، اظهار داشت: آنها نه نیروی انسانی این کار را دارند و نه امکانات لازم و تنها می‌توانند با هواپیماهای آمریکایی و خلبانان استیجاری پاکستانی و سودانی تلاش کنند تا در مقابل ارتش و سپاه پاسداران ایستادگی کنند، اما نمی‌توانند.

سرلشکر فیروزآبادی افزود: ما به دنبال جنگ با هیچ کشور مسلمانی نیستیم، اما اگر عربستان سعودی خطایی کرد تنبیهی می‌شود که از عربستان و وهابیت خبری در جهان نباشد.

وی تصریح کرد: کار اصلی ما دفاع است، ولی اگر لازمه دفاع تهاجم باشد تهاجم می‌کنیم.

مشاور فرمانده معظم کل قوا با بیان اینکه اگر دشمن تهاجم کند قطعا به او با تهاجم پاسخ می‌دهیم، اضافه کرد: البته ما تهاجم پیش دستانه نخواهیم داشت.

سرلشکر فیروزآبادی ادامه داد: ما در طراحی خود جنگ نامتقارن را دنبال می‌کنیم و در این راستا تجهیزات و آموزش‌هایی که بتواند به نقاط قوت ما و نقاط ضعف دشمن توجه کند ترمیم خواهیم کرد.

وی با تأکید بر لزوم طراحی موشک‌ها با بردهای مورد نظر تصریح کرد: ما البته به تقویت نیروی هوایی معتقدیم و آن را خوب می‌دانیم. توان موشکی جمهوری اسلامی ایران بازدارنده بوده و آمریکایی‌ها نیز در دو سه روز اخیر به آن اعتراف کرده‌اند.

مشاور فرمانده معظم کل قوا خاطرنشان کرد: امروز تمام قدرت‌های جهان دقت عمل و قدرت عملیاتی موشک‌های جمهوری اسلامی را محاسبه می‌کنند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین