باید بیشتر کار کنیم

زیدان: در بحران نیستیم/ نمی‌خواهیم که به این راحتی‌ها کوتاه بیاییم

زین‌الدین زیدان

سرمربی رئال‌مادرید گفت: در بحران نیستیم و تازه در اکتبر هستیم و به چهارتساوی رسیده‌ایم. نمی‌خواهیم که به این راحتی‌ها کوتاه بیاییم.

به گزارش «نسیم آنلاین»، رئال‌مادرید شب گذشته در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو مقابل ایبار با نتیجه یک-یک متوقف شد تا چهارمین تساوی متوالی خود را کسب کند.

زین‌الدین زیدان پس از پایان این دیدار اظهار داشت: ما در بحران نیستیم. تازه در اکتبر هستیم و به چهارتساوی رسیده‌ایم. ما در مسیر دشواری قرار داشتیم و نمی‌خواهیم که به این راحتی‌ها کوتاه بیاییم. تنها چیزی که من حس می‌کنم این است که باید بیشتر کار کنیم. در ابتدای بازی‌ها با فشار و شدت زیادی بازی کنیم و همانطور که در این بازی همین کار را کردیم ولی در پایان بازی آن فشار لازم را نداریم.

سرمربی رئال‌مادرید عنوان کرد: اگر تیم حریف جلوی شما گل می زند و خوب دفاع می کند این کار را سخت می کند. بنابراین مشکل در ابتدای بازی‌های ما است.  من خوشحال نیستم و البته این خوب نیست که برای سومین بازی پیاپی در لیگ به این نتیجه رسیده‌ایم. این پیچیده ترین شرایط برای ما نیست چرا که بدتر از شکست برابر اتلتیکو و دو تساوی پشت سر هم نمی‌باشد. 

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین