رافع به «نسیم آنلاین» خبرداد:

معاینه رایگان بیش از ۴ هزار دانش‌آموز در مناطق محروم

رافع

رئیس سازمان داوطلبان از معاینه رایگان بیش از ۴ هزار دانش‌آموز ساکن در مناطق محروم شهری و روستایی سراسر کشور در طرح ارمغان مهر خبر داد.

فرح ناز رافع درگفتگو با خبرنگار «نسیم آنلاین» و در تشریح جزئیات طرح ارمغان مهرکه از پانزدهم شهریور آغاز و تا پایان مهر ادامه دارد، گفت: در این طرح که به‌مناسبت آغاز فصل بازگشایی مدارس در استان‌های سراسر کشور اجرایی شده، دانش‌آموزان از سوی پزشکان داوطلب تحت معاینه رایگان قرار گرفتند.

وی افزود: طبق گزارش‌های واصله از سوی استان‌ها، در این طرح تا کنون علاوه بر معاینه ۴ هزار و ۱۴۰ دانش‌آموز مناطق محروم، ۲۳ بیش از هزار بسته آموزشی و بهداشتی میان این دانش‌آموزان توزیع شده و پیش بینی شده است تا پایان اجرای آن بیش از ۵۶ هزار دانش آموز نیازمند از خدمات متنوع طرح ارمغان مهر بهره‌مند شوند.

 رئیس سازمان داوطلبان با بیان این ‌که پزشکان داوطلب طرح ارمغان مهر، رسیدگی به شرایط دانش‌آموزان مناطق محروم و حاشیه نشین را به‌صورت ویژه در دستور کار خود قرار داده‌اند، عنوان کرد: ارزش ریالی خدمات ارائه شده در مجموع برای افزون بر ۲۷ هزار و صد و پنجاه دانش آموز نیازمند، بیش از ۸ میلیارد و هشتصد و هشتاد و چهار میلیون ریال برآورد شده است.

رافع با بیان این ‌که امسال ۲ هزار و چهارصد و پنجاه و شش داوطلب در این طرح مشارکت داشته‌اند، یادآور شد: طرح «ارمغان مهر» با کمک خیران و مشارکت مردم اجرایی می‌شود که در این طرح علاوه بر توزیع بسته‌های حاوی ملزومات تحصیلی و بهداشتی، اقلام مورد نیاز همچون کفش، البسه،کیف و مواد غذایی نیز به دانش‌آموزان نیازمند اهدا شد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین