گزارش «نسیم آنلاین»: سیاسی‌ها در شستا چه می‌کنند؟!

لیلاز: من و منتجب‌نیا عضو هیات مدیره شرکت‌های زیرمجموعه شستا نیستیم

سعید لیلاز

به تازگی زمزمه‌هایی دایر بر پیوستن دو عضو دیگر جریان اصلاحات یعنی سعید لیلاز و رسول منتجب نیا به ترکیب هیات مدیره شرکت‌های زیر مجموعه سرمایه گذاری تامین اجتماعی، شستا در فضای رسانه‌ای کشور به راه افتاده است.

قائم مقام حزب کارگزاران سازندگی هرگونه پیوستن خویش به ترکیب هیات مدیره شرکت‌های زیر مجموعه "شستا" را رد کرد.

سعید لیلاز، در گفتگو با «نسیم آنلاین» تاکید کرده که در ترکیب هیات مدیره هیچ شرکت دولتی و غیر دولتی حضور ندارد و افزود که موضوع عضویت در هیات مدیره شرکت‌های زیر مجموعه شستا را حتی نشنیده است. وی گفت: نه من و نه منتجب نیا در شرکتهای شستا عضو هیات مدیره نیستیم.

به تازگی زمزمه هایی دایر بر پیوستن دو عضو دیگر جریان اصلاحات یعنی سعید لیلاز و رسول منتجب‌نیا به ترکیب هیات مدیره شرکت‌های زیر مجموعه سرمایه گذاری تامین اجتماعی، شستا به راه افتاده بود.

چندی پیش، علی عبدالعلی‌زاده وزیرمسکن دولت اصلاحات و عضو شورای مرکزی حزب منحله مشارکت به همراه سیدرضا نوروززاده عضو شورای مرکزی حزب منحله اعتماد ملی به ترتیب ریاست هیات مدیره و مدیریت عاملی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) را ازآن خود کردند.

جدای از این دو،دیگر منسوبان به طیف اصلاحات، یعنی"راعی"،"لطفی" و" عابدی" هم در همان تاریخ به راس هرم هیات مدیره شستا اضافه شده اند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین