سرلشکر جعفری از غرفه "شباب‌المقاومة" بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) بازدید کرد

سرلشکر جعفری

در حاشیه برنامه‌های هیأت میثاق با شهدا بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع)، فرمانده کل سپاه ضمن حضور در برنامه‌های این هیأت، از غرفه "شباب‌المقاومة" دفتر صدور انقلاب اسلامی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) بازدید کرد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، فارس نوشت: در حاشیه برنامه‌های هیأت میثاق با شهدا بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع)، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری  فرمانده کل سپاه پاسداران ضمن حضور در برنامه‌های این هیأت، از غرفه « شباب‌المقاومة» دفتر صدور انقلاب اسلامی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق بازدید کرد.

در حاشیه این دیدار سردار جعفری ضمن گفت‌وگو با میهمانان بحرینی حاضر در برنامه افزود: إن‌شاءالله خداوند به کارتان برکت دهد و با انجام برنامه‌ها و حرکت‌هایی مانند این کار شاهد افزایش توجه به برنامه‌های بین‌المللی در بسیج باشیم.

گفتنی است غرفه « شباب المقاومة» که به همت دفتر صدور انقلاب اسلامی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) و با هدف تبیین و تحلیل اوضاع سیاسی کشورهای حوزه مقاومت اسلامی، آشنایی و همدلی میان جوانان کشورهای اسلامی و در نهایت تشکیل جبهه ضدآمریکایی و ضدصهیونستی در بین جوانان جهان اسلام تشکیل شده است، در دهه اول محرم هرشب میزبان علاقه‌مندان و دغدغه‌مندان حوزه جهان اسلام و وحدت اسلامی بود.

لازم به ذکر است که برنامه‌های این غرفه هر شب به یک کشور اختصاص یافته و میهمان مدعو که شامل خانواده محترم شهدا ،کارشناسان ،فعالان و دانشجویان و طلاب جبهه مقاومت و کشورهای اسلامی می‌شوند، با حضور در غرفه، به گفت‌وگو و پرسش و پاسخ با مخاطبان می‌پرداختند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین