تاج: فدراسیون فوتبال اراده جدی برای رسیدگی به موضوع بدهی باشگاه‌ها دارد

هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: قوانین فدراسیون جهانی فوتبال و کنفدراسیون فوتبال آسیا خواهان رسیدگی جدی به وضعیت تیم های بدهکار هستند.

به گزارش «نسیم آنلاین» و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج- رئیس فدراسیون  فوتبال گفت: جلسه امروز به منظور بررسی وضعیت تیم های بدهکار است.  وضعیت این تیم ها که یک الزام نیز محسوب می شود از دو جنبه باید بررسی شود. جنبه اول قوانین فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا است که خواهان رسیدگی  جدی به وضعیت تیم های بدهکار هستند و جنبه دوم از سوی فدراسیون فوتبال است که ما هر ساله پیش از شروع لیگ، برنامه و لیستی را تهیه و ابلاغ می کنیم. 

وی ادامه داد: ارکان مختلف فدراسیون مانند کمیته انضباطی و در مجموع ارکان قضایی فدراسیون و سازمان لیگ علاقمند به اجرای قوانین و مقررات در این زمینه هستند. کمیته انضباطی طی چند سال گذشته اقدامات خوبی انجام داده است و بسیاری از این مطالبات وصول و تعیین تکلیف شده است. در نظر داریم تا تصمیمات خود را اعلام  و اجرایی کنیم و باید در این جلسه که همه بخش های فدراسیون حضور دارند به یک جمع بندی دقیق و قانع کننده ای برسیم و آن را به مرحله اجرا بگذاریم.

رئیس فدراسیون فوتبال در پایان تاکید کرد: در آیین نامه انضباطی فدراسیون پیش بینی های مختلف و مناسبی پیش بینی شده که بتوانیم طبق آن ها قانون را اجرا کنیم. فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا  نسبت به این موضوعات بسیار حساس و قاطع بوده و خواهان رسیدگی جدی به این مسائل هستند. ضمن اینکه فدراسیون فوتبال اراده جدی برای رسیدگی به این موضوع  دارد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین