قائم‌مقام معاونت اجتماعی شهرداری تهران:

نباید اجازه داد نفوذی‌ها روحیه استکبارستیزی را تضعیف کنند/مراسم ۱۳ آبان با محوریت محلات برگزار می‌شود

علی محمد نائینی قائم مقام معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران

علی‌محمد نائینی با بیان اینکه باور، انگیزه و اعتقاد قلبی شرط اصلی برای انجام فعالیت‌های جدی در محلات است، گفت: مراسم ۱۳ آبان و روز مبارزه با استکبار جهانی با محوریت محلات برگزار می‌شود.

به گزارش «نسیم آنلاین»، علی‌محمد نائینی، مشاور شهردار تهران و قائم‌مقام معاونت اجتماعی شهرداری تهران در جلسه شورای راهبردی مدیریت محله که در دفتر معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران برگزار شد، ضمن اشاره به فرارسیدن سالروز 13 آبان گفت: روز 13 آبان یادآور سه رخداد مهم تاریخی از جمله تبعید حضرت امام خمینی (ره) به ترکیه، کشتار دانش آموزان و تسخیر لانه جاسوسی است.

وی با اشاره به هرچه باشکوهتر برگزار شدن مراسم 13 آبان عنوان کرد: روز 13 آبان یادآور روحیه استکبارستیزی است و بخشی از تاریخ پر افتخار مبارزات جوانان در انقلاب اسلامی است به عبارتی به عنوان شاخصه و منظومه فکری انقلاب اسلامی به شمار می‌آید. پاداش این مناسبت ها در واقع پاسداری از حیات و بالندگی انقلاب اسلامی است.

وی با تاکید بر اینکه روحیه استکبارستیزی موازنه قدرت به نفع جمهوری اسلامی ایران را در دنیا تغییر داده است، افزود: گفتمان و جوهره انقلاب اسلامی و روحیه استکبار ستیزی عامل بیداری اسلامی و مقاومت و جریان مدافعان حرم در منطقه شده است. خطر نفوذ فکری و فرهنگی را باید شناخت و نباید اجازه به نفوذی ها داد، تا روحیه استکبارستیزی که جوهر انقلاب اسلامی است تضعیف شود.

قائم مقام معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به ضرورت حفظ انسجام و وحدت ملی در مراسم 13 آبان تاکید کرد: باید تلاش کنیم هویت اصلی انقلاب اسلامی که نماد انسجام و اقتدار و دلبستگی ملی است همواره حفظ شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه با محوریت محلات و هویت محلی مراسم سیزده آبان برگزار می شود، عنوان کرد: خوشبختانه مردم در بزرگداشت اینگونه برنامه‌ها حضور پرشوری داشته اند و امیدواریم امسال نیز این مراسم هرچه باشکوهتر برگزار شود.امسال هم شهرداری تهران با همه ظرفیت هر اقدامی که لازم بود، برای بزرگداشت پرشورتر 13 آبان انجام داد. فضای شهر با استفاده از ظرفیت های تبلیغی موجود به خوبی آماده شد. نسبت به ایستگاه های فرهنگی اقدام و فضاسازی فرهنگی محل مراسم اقدام شد. و بیش از 800 دستگاه اتوبوس در اختیار محلات تهران قرار گرفت.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین