از عملکرد شاگردانم رضایت دارم

رانیری: هنوز صعود ما نهایی نشده است/ کسب یک امتیاز در دانمارک نتیجه بدی نیست

کلودیو رانیری

سرمربی لسترسیتی گفت: ۱۰ امتیاز از چهار بازی عملکرد بسیار خوبی به شمار می‌آید اما هنوز صعود ما به دور بعد نهایی نشده است.

به گزارش «نسیم آنلاین»، لسترسیتی شب گذشته پس از سه پیروزی ابتدایی در لیگ قهرمانان اروپا در دانمارک مقابل کپنهاگن به تساوی بدون گل دست یافت تا با 10 امتیاز در صدر جدول گروه 7 قرار گیرد.

کلودیو رانیری پس از پایان این مسابقه اظهار داشت:  کپنهاگن بازی را بهتر شروع کرد و این اصلا عجیب نبود. آنها در خانه خود بازی می‌کردند و طبیعی بود که بازی هجومی را در دستور کار خود قرار دهند. سبک بازی خود را در نیمه دوم به ۴-۴-۲ تغییر دادیم و این باعث شد تا بهتر ظاهر شویم. بدون شک کسب یک امتیاز در خارج از خانه نمی‌تواند نتیجه بدی باشد و به همین خاطر از عملکرد شاگردانم رضایت دارم.

او ادامه داد: اشمایکل شب خوبی را پشت سرگذاشت و چند بار با واکنش‌های خوب خود دروازه ما را نجات داد. در کل خط دفاعی ما بسیار خوب بود و از عملکرد آنها رضایت دارم. در نیمه دوم بهتر از نیمه اول بازی کردیم. اگر در زدن ضربات آخر کمی دقت می‌کردیم حتی می‌توانستیم سه امتیاز را هم کسب کنیم.

سرمربی لسترسیتی در پایان سخنان خود گفت: ۱۰ امتیاز از چهار بازی عملکرد بسیار خوبی به شمار می‌آید اما هنوز صعود ما به دور بعد نهایی نشده است. پورتو نزدیک به ما است و باید خطر را احساس کنیم اما خوشبختانه همه چیز به دست خود ما است.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین