سردار شریف درمراسم یوم‌الله ۱۳ آبان شهرکرد:

آمریکا در آستانه انحطاط و پیوستن به زباله‌دان تاریخ است

سردار شریف

مسئول روابط عمومی کل سپاه با بیان اینکه آمریکا در آستانه انحطاط و پیوستن به زباله‌دان تاریخ است، گفت: گفتمان غربی‌ها روبه اضمحلال است و مطالعه در مورد تک تک موارد رویارویی دشمنان با انقلاب اسلامی نشان می‌دهد که درتمامی آنها گفتمان انقلاب اسلامی برنده صحنه بوده است.

به گزارش «نسیم آنلاین»، سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه  در تجمع عاشورائیان که پس از راهپیمایی 13 آبان مقابل آستان امامزادگان دو معصوم شهرکرد برگزار شد با بیان اینکه  آمریکا در آستانه انحطاط و پیوستن به زباله‌دان تاریخ است ،گفت:در گذشته آمریکا و هم‌پیمانانش که بزرگترین هم‌پیمان او در منطقه شاه ملعون بود تصور می‌کردند با تبعید امام خمینی(ره) می‌توانند جلوی سقوط بزرگترین هم‌پیمانشان در ایران را بگیرند، اما ملت ایران با توکل بر خدا و گوش به فرمان رهبر کبیر انقلاب بودند و توانستند انقلاب بزرگی که صاحب گفتمانی در مقابل دو گفتمان حاکم بر دنیای آن روز بود را ارائه کنند.

وی ادامه داد: این دو گفتمان یکی گفتمان کمونیست‌ها به سردمداری شوروی بود که به زباله‎‌دان تاریخ پیوست و دیگری گفتمان لیبرال دموکراسی آمریکایی‌ها که قطعاً در آستانه انحطاط و پیوستن به زباله‌دان تاریخ است.

سردارشریف تصریح کرد: بزرگترین شاهد سقوط آمریکایی‌ها مذاکرات دو کاندیدای مطرح ریاست جمهوری آنها است، شما ببینید این‌ها چه بر سر اخلاق، مدنیت و دموکراسی آورده‌اند، رسماً و علناً در مقابل میلیون‌ها بیننده چگونه حرف می‌زنند، این‌ها مدعی اداره کردن جوامع هستند؟ این‌ها می‌خواهند فرهنگ، تمدن، علم و دانش و فناوری را به دنیا صادر کنند؟ این‌ها می‌خواهند موجبات آسایش ملت‌ها فراهم کنند؟ این‌ها که ماهیت خود را این‌گونه آشکار کردند؟

وی در ادامه اظهار کرد: امام خمینی(ره) با نسل قبلی این‌ها درافتادند و گفتمان انقلاب اسلامی را که گفتمان پیامبر(ص)، قرآن و اهل‌بیت بود، احیا کردند.

سردار شریف خاطرنشان کرد: گفتمان غربی‌ها روبه اضمحلال است و مطالعه در مورد تک تک موارد رویارویی دشمنان با انقلاب اسلامی نشان می‌دهد که درتمامی آنها گفتمان انقلاب اسلامی برنده صحنه بوده است.

وی افزود: در سال 43 که امام خمینی (ره) را تبعید کردند به دنبال ایجاد کردن چالش در برابر گفتمان انقلاب و ایجاد رعب و وحشت و دور کردن مردم از رهبر کبیر انقلاب بودند.

مسئول روابط عمومی کل سپاه با بیان اینکه کاری که داعش در مقابل حق و عدالت انجام می‌دهد، رژیم سفاک پهلوی با دانش‌آموزان در تهران انجام داد و بیش از 60 دانش‌آموز را به خاک و خون کشید، خاطرنشان کرد: تاریخ جرم و جنایت آمریکایی‌ها به یک دوره خاص محدود نمی‌شود و در دفاع مقدس تا جایی که توانستند از صدام حمایت و با ایجاد تفرقه‌های قومی و مذهبی در ایران فتنه‌انگیزی کردند، در حالی که برای مثال استان اصفهان برای جدا نشدن کردستان از این سرزمین 5 هزار شهید را تقدیم انقلاب کرد و اکنون گروهک‌ها، آمریکا و... با چه رویی دم از تعامل با جمهوری اسلامی می‌زنند، گلزارهای شهدا چهره آمریکای جنایت‌کار را نشان می‌دهد.

وی با اشاره به تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان بیان داشت: اگر این اقدام دانشجویان نبود آمریکا کاری که با مصر انجام داد را در مقابل انقلاب اسلامی انجام می‌داد اما مردم دارای رهبری حکیم و فرزانه بودند که گوش به فرمان ایشان بوده و با پیروی از ایشان به نصرت دست پیدا کردند.

سردار شریف با تأکید بر اینکه این انقلاب و آرامش و امنیت امروز مرهون ارتباط مردم با امام راحل بوده است، خطاب به دانش‌آموزان گفت: از خود سؤال کنید چرا در رسانه‌ها و فضاهای مجازی تلاش می‌کنند چهره تابناک امام خمینی(ره) را با چالش مواجه کنند؟ کجایند آن ژنرال‌های آموزش‌دیده و چند ستاره؟ کجاست رژیم بعثی صدام؟ آنچه وجود دارد راه حق است که راه انقلاب اسلامی بوده است.

مسئول روابط عمومی کل سپاه در پایان تاکید کرد : همه ما با پیروی از مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) با چشمانی باز راه شهدا، انقلاب و آرمان‌های انقلاب را در راستای سعادت روزافزون این مرزوبوم و مردم می‌پیماییم.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین