فرمانده قرارگاه جنگ نرم ستاد کل نیروهای مسلح:

بدعهدی‌های آمریکا در همه مراحل وجود داشته است

علیرضا افشار معاون اجتماعی وزارت کشور

سردار افشار با اشاره به اینکه تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، انقلابی بزرگ بود گفت: ملت ما با تسخیر لانه جاسوسی و اخراج شاه خائن از دیکتاتوری به آزادی رسید.

به گزارش «نسیم آنلاین»، سردار علیرضا افشار، فرمانده قرارگاه جنگ نرم ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اینکه تسخیر لانه جاسوسی امریکا، انقلابی بزرگ بود، گفت: ملت ما با تسخیر لانه جاسوسی و اخراج شاه خائن از دیکتاتوری به آزادی رسید.

فرمانده قرارگاه جنگ نرم ستاد کل نیروهای مسلح در مراسم تجمع بزرگ ۱۳ آبان در شهر قزوین اظهار کرد: امریکا پیش از انقلاب در ایران، بیش از ۷۰ هزار مستشار داشت این در حالی بود که مستشاران هر تصمیمی که اتخاد می‌کردند در ایران اتفاق می‌افتاد.

وی با اشاره به اینکه پس از اشغال سفارت آمریکا، خود دولت ایالات متحده امریکا نیز اقدام به قطع رابطه و تعطیلی سفارت خود کرد، افزود: امریکایی‌ها پس از مدتی درخواست بازگشت داشتند این در حالی است که ایران آنها را نپذیرفت و در واقع با این عمل از استقلال و آزادی خود دفاع کرد.

افشار تصریح کرد: جمهوری اسلامی با اشغال سفارت آمریکا، ترس کاشته شده در دل ملت‌ها را از بین برد و به ملت های دیگر دنیا نشان داد که قدرت آمریکا، پوشالی است.

این مسئول با بیان اینکه اگر تسخیر لانه جاسوسی صورت نمی‌گرفت، بدون شک انقلاب اسلامی با خطر سقوط مواجه می‌شد، تصریح کرد: پس از این تسخیر، قرارداد الجزایر امضا شد تا در برابر آزادی گروگان‌ها بازگشت اموال بلوکه شده ما صورت گرفته و در امور داخلی ما نیز مداخله نکنند اما آنها به هیچ یک از تعهدات خود در قرارداد پایبند نشدند.

فرمانده قرارگاه جنگ نرم ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اینکه بد عهدی‌های امریکا در همه مراحل وجود داشته است، ادامه داد: آنها در جنگ تحمیلی از صدام حمایت کرده و در داخل کشور نیز دخالت‌ها و جنایات زیادی داشتند اما آنچه امروز باید برای ما درس باشد این است که دریابیم رژیم صهیونیستی و امریکا هرگز به قول و وعده‌های خود عمل نمی‌کنند.

وی با بیان اینکه آنها حتی به معاهدات خود در مذاکرات هسته‌ای نیز عمل نکردند، خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری به افرادی که فکر می‌کردند و امید داشتند که شاید بتوان با مذاکره حقوق ملت ایران را پس گرفت، اجازه مذاکره دادند تا حجت بر آنها نیز تمام و برایشان مشخص شود که این‌ها دروغگو هستند.

افشار در پایان با بیان اینکه مهم این است که ملت ما با عنایات پروردگار و هدایت مقام معظم رهبری راه خود را پیدا کرده است، تصریح کرد: شاید در این مسیر سختی‌هایی وجود داشته باشد اما کشور، عزتمندی، اقتدار ملی و پیشرفت خود را هرگز از دست نخواهد داد.

منبع: ایسنا

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین