بسیج دانشجویی دانشگاه شهید رجایی:

عده‌ای کاسه گدایی دست گرفته‌ و روزی ملت را در کاخ جنایت و رذالت جستجو می‌کنند

بیانیه

بسیج دانشجویی دانشگاه شهید رجایی اعلام کرد: عده‌ای کاسه گدایی دست گرفته‌اند و روزی ملت هشتاد میلیونی ایران را در کاخ جنایت و رذالت جستجو می‌کنند اما نمی‌دانند که چیزی جز پشیمانی و ذلت و بدنامی در کاسه گدایی‌شان نمی‌نهد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران، در بیانیه‌ای اعلام کرد: عده‌ای کاسه گدایی دست گرفته‌اند و روزی ملت هشتاد میلیونی ایران را در کاخ جنایت و رذالت جستجو می‌کنند اما نمی‌دانند که این شیاطین انسان نما، چیزی جز پشیمانی و ذلت و بدنامی در کاسه گدایی‌شان نمی‌نهد.

در ابتدای این بیانیه آمده است: امسال با 13 آبان متفاوتی روبرو بودیم. مردم در 13 آبان علاوه بر اینکه با حضور خود خشم و انزجار و نفرت خود را نسبت به نظام مبتذل و رسواشده غرب نشان دادند، پاسخ کوبنده‌ای را به جریان شبه روشنفکر وطنی و کسانی که در تکمیل پازل فریب و بزک کردن چهره شیطانی آمریکا نقش ایفا کردند، دادند. خوی پلید و سرشت مستهجن استکبار اکنون بیش از گذشته هویدا گشته است. انقلاب خمینی کبیر خداباوری را جانشین کدخدا باوری نمود؛ هر چند عده‌ای از دشمن باوران ساده لوح و البته با اشارت نفوذی‌ها از همان ابتدا هم ساز دیگری را می‌زدند که همواره با سد محکم این ملت عظیم مواجه شدند.

در ادامه تاکید شد: بعد از سالها نیز عده دیگری از همان جنس پیدا شده اند که گمان می‌کنند با حذف حسین فهمیده از کتب درسی و با خط زدن «مرگ بر آمریکا» در اذهان بیمارشان و با محو نمودن نشان پر افتخار هسته‌ای از پشت اسکناس‌ها و کارهای حقیرانه دیگر ،می‌توانند آرمانهای متعالی ملت را به فراموشی بسپارند؛ مارا نشناخته‌اند!

این تشکل دانشجویی ادامه داد: عده‌ای کاسه گدایی دست گرفته‌اند و روزی ملت هشتاد میلیونی ایران را در در کاخ جنایت و رذالت جستجو می‌کنند اما نمی‌دانند که این شیاطین انسان نما، چیزی جز پشیمانی و ذلت و بدنامی در کاسه گدایی‌شان نمی‌نهد. روزی که دلسوزان انقلاب را به جهنم حواله می‌دادند و سرمایه نقد ملت را به وعده‌های نسیه معامله می‌کردند، شاید تصور نمی‌کردند که سردمداران لیبرال دموکراسی اینچنین باعث رسوایی صاحبان تفکر غرب زدگی شوند؛ اما متاسفانه به جای عبرت گرفتن و اصلاح فکر بهترین دفاع را در حمله جستجو می‌کنند و و برای فرار از مطالبه مردم بلوا ایجاد کرده و زمین بازی را عوض می‌کنند.

این تشکل دانشجویی تصریح کرد: ملتی را که خمینی عظیم، بالنده‌ترین ملت تاریخ بشر می‌خواند، کودک می‌خوانند و منظورشان، نه پاکی و معصومیت بلکه سفاهت و بی‌خردی است، اما بدانند این ملت، آنقدر رشید و بصیر است که حتی کودکانش هم به گفته حضرت روح الله می‌شوند رهبران جامعه و مشق بزرگی و هیهات من الذله به جهان می‌دهند: کسانی باید این صفت را در خود جستجو کنند، که تزویر را نمی‌شناسند و به او اجازه جولان می‌دهند تا اینکه پس از غلبه گردنشان را بشکند!!!

در ادامه تصریح شد: ضربه‌ای که امروز بر پیکر ملت ایران وارد شده ناشی از نگاه غلط کسانی است که از روی جهالت یا خیانت قدم در مسیر جایگزینی اسلام آمریکایی به جای اسلام ناب محمدی گذاشته‌اند.
حال این عزیزان شعار «ما نمی‌توانم» کلید حل معماهایشان شده و از باغی که دشمن درجه یک مسلمانان باغبان آن است سیب و گلابی طلب می‌کنند؛ اما کیست که نداند این دشمن چوب خشک هم برایشان کنار نگذاشته، چه برسد به میوه!!! این دشمن که قرار است امروز سیب و گلابی ملت را تامین و باغ و بستان ما را بارور کند، همان دشمنی است که درختان تنومند و تناور علمش را قلع و قمع کرده و بتون روی آنها ریخت،این همان دشمنی است که با و جود پیشرفته ترین نیروگاه‌های هسته‌ای نتوانست وجود باغبان‌های این درختان تناور، امثال شهریاری و احمدی روشن را تاب بیاورد.

در قسمت دیگری تصریح شد: اکنون با افتخار و امتنان اعلام می‌کنیم که حسین فهمیده‌های امام انقلابیم و در راه حفظ و حراست از خرمشهرهای این ملت سر از پا نمی‌شناسیم .ما حسین فهمیده‌های امام خامنه‌ای کمربند اعتماد به نفس را محکم بسته‌ایم و زیر بار سختی‌های انقلاب می‌رویم تا برقله عزت و افتخار و پیشرفت بایستیم، و اگر کدخدا باوران بریده‌اند! می‌توانند در حضیض ذلت و دره‌های حقارت بمانند. خرمشهر نسل ما ،سنگرهای کلیدی اداره جوامع است که باید از اشغال تفکرات غرب پرستی به در آید. خرمشهر دیگری که نسل ما آزاد خواهد کرد همان باغ و بستان خرمی است که با خون امثال احمدی روشن‌ها آبیاری شده بود اما اینک بخش های عمده آن به اشغال دشمن در آمده است:
کلام آخر:
ما «فهمیده »ایم،

غرب باوران کج فهمی خود را درمان کنند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین