تاج: برنده اصلی در روز تاسوعای حسینی هواداران بودند

تاج

نشست جمعیت حامیان هوادار فوتبال و تیم های ملی با حضور مهدی تاج- رئیس فدراسیون فوتبال برگزار شد.

به گزارش «نسیم آنلاین» و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال گفت: جامعه هواداران فوتبال کشور بلوغ و رشد خود را باتمام قدرت و توانایی در مسابقه ایران و کره جنوبی به نمایش گذاشتند و بهتر از هر کسی ماموریت خود را به درستی انجام دادند. آنها با پوشیدن پیراهن های سیاه عزاداری آقا ابا عبدالله الحسین(ع) و با عزداری خود در این روز بزگ کمال فهم و درک خود را به نمایش گذاشته و به واقع باید گفت سرمایه فوتبال ایران هوادارانی هستند که برنره واقعی این مسابقه بوده اند.

وی گفت: اعتقاد ما این است باید بهترین شرایط برای این هواداران فهیم در استادیوم ها مهیا کنیم تا همه این عزیزان در بالاترین شرایط حضور، به استادیوم ها بیایند و تیم های محبوب خود و به ویژه تیم ملی را تشویق کنند.

وی در پایان گفت: من از جانب فدراسیون فوتبال از جمعیت حامیان هوادار فوتبال و تیم های ملی که بدون هیچ چشم داشتی و به ویژه در بازیهای ملی همراه ما و همه هواداران واقعی تیم ملی به تشویق این تیم می پردازند، تشکر و قدردادنی می کنیم.برنده اصلی آن روز هواداران بودند که این امر نشان از آگاهی آنها نسبت به تمامی شرایط است.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین