کره شمالی:

باراک اوباما به زباله‌دان تاریخ سپرده خواهد شد

زباله‌دان تاریخ

همزمان با آغاز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، کره شمالی به انتقاد شدید از رییس جمهوری فعلی آمریکا پرداخته و اعلام کرد اوباما رهبری است که کشورش را در آستانه سقوط قرار داد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، به نقل از خبرگزاری رویترز، آژانس خبری دولتی کره شمالی گزارش داد که آمریکا یک رژیم "کاملا شکست خورده" است که به طور حتم دفن می شود.

در این گزارش آمده که برنامه‌های باراک اوباما، رییس جمهوری آمریکا برای توقف گستردگی تسلیحات اتمی یک "جاه طلبی" بود که به وی کمک کرد تا جایزه صلح نوبل را در ۲۰۰۹ به دست بیاورد و این برنامه‌ها به فاضلاب تاریخ می‌پیوندد چون از سوی جهان به شدت محکوم شده و نشان می‌دهد که آمریکا به دنبال انحصار انرژی اتمی برای خودش است.

کیم جونگ اون، رهبری جوان کره شمالی از زمان روی کار آمدن در سال ۲۰۱۱ و پس از مرگ پدرش دستور به انجام سه آزمایش زیر زمینی اتمی داده که مهمترین آنها مربوط به سپتامبر است.

این آژانس خبری دولتی کره شمالی همچنین گزارش داد: سیاست‌های خصمانه اوباما در قبال کره شمالی و استراتژی تسلط بر آسیا کاملا در حال شکست خوردن است. استراتژی‌های باراک اوباما دیگر ارزشی ندارند و سیاست‌ها و توافقات تجارت خارجی واشنگتن نیز از داخل در حال نابودی است.

در ادامه این گزارش آمده است:‌ در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما، آمریکا به شدت دچار ویرانی معنوی و اخلاقی شد و به بزرگترین کشور ناقض حقوق بشر بدل شد.

این آژانس خبری در ادامه گزارش خود به رقابت‌های انتخاباتی در آمریکا اشاره کرد و نوشت: این رقابت‌های "کثیف" در تاریخ آمریکا غیرقابل پیش بینی است و باعث شده تا مایه تمسخر جهان شود.

منبع: ایسنا

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اعلان غیررسمی پایان دوره دولتداری داعش
ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟
گزارش‌های پراکنده از عملیات احتمالی مزدوران آمریکا در البوکمال
تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها
جنایت جدید رژیم آل‌سعود علیه شیعیان قطیف
اعدام ۳۳ جوان شیعه؛ واکنش عجیب ریاض به عملیات تروریستی داعش
گزارش‌های پراکنده از عملیات احتمالی مزدوران آمریکا در البوکمال
امید تروریست‌ها به آمریکا برای عملیات نظامی علیه محور مقاومت
« نبرد کرامت۲»؛ اعتصاب غذا را  به سلاحی مهارنشدنی تبدیل کرد
عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز
چرا حکومت‌های استبدادی در شمال آفریقا سقوط می‌کنند
بی‌وفایی آمریکا به دیکتاتورهای باوفا
پایگاه میدل‌ایست‌آی فاش کرد
نقش موساد در کودتای سودان
زندگی‌نامهٔ بانوی اول سابق آمریکا
همسر اوباما چگونه ستاره راک شد؟
از مبارزه مدنی تا بادبادک های آتشین؛ ابتکار عمل در مبارزه
۵ نکته درباره «راه پیمایی بازگشت»
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین