تیته: این پیروزی را به کارلوس آلبرتو تقدیم می‌کنیم/ می‌دانستیم چطور آرژانتین را کنترل کنیم

تیته

سرمربی تیم ملی فوتبال برزیل گفت: ما این پیروزی را به کارلوس آلبرتو تقدیم می‌کنیم. این بازی شروعی بهتر از آنچه که من تصور می‌کردم، داشت.

به گزارش «نسیم آنلاین»، تیته، سرمربی تیم ملی فوتبال برزیل پس از برتری تیمش برابر آرژانتین گفت: این پیروزی را به کارلوس آلبرتو تقدیم می‌کنیم. تیمم شروعی بهتر از آنچه که تصور می‌کردم، داشت. قبل از بازی صحبت‌هایم با بازیکنان را با نشان دادن تصویری از یکی از گل‌های کارلوس آلبرتو به پایان رساندم تا به تیمم روحیه و انگیزه بدهم.

تیته ادامه داد: زمانی که آرژانتین داشت بازی بهتری ارائه می‌کرد، می‌دانستیم که چطور باید بازی را مدیریت کنیم و کنترل بازی را به دست بگیریم. تیم ما هر روز در حال پیشرفت است. آرژانتین در مقاطعی از بازی بهتر کار کرد. این تیم مشکلاتی را برای ما به وجود آورد، ضمن اینکه فرناندینیو هم به دلیل اخطار داشتن باید محتاطانه‌تر بازی می‌کرد.

سرمربی سلسائو در پایان تأکید کرد: باید تعداد دفعاتی را که توپ به مسی می‌رسید، کاهش می‌دادیم تا نگذاریم که او در اطراف محوطه جریمه ما موقعیت‌سازی کند.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین