با حضور وزیر بهداشت و رئیس سازمان انرژی اتمی صورت گرفت

کلنگ‌ احداث بیمارستان و اورژانس هسته‌ای در بوشهر به زمین زده شد

کلنگ زنی

مشاور وزیر و رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت از کلنگ‌زنی چند پروژه مشترک وزارت بهداشت و سازمان انرژی اتمی در بوشهر خبرداد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، دکتر زارع نژاد با اشاره به  حضور  وزیر بهداشت و رئیس سازمان انرژی اتمی در بوشهر برای انجام چند پروژه مشترک،  گفت: کلنگ ساخت  بیمارستان 160تختخوابی در بوشهر و بیمارستان تخصصی قلب و عروق با ظرفیت 200تختخواب صبح با حضور وزیر بهداشت و رئیس سازمان انرژی اتمی به زمین زده شد.

وی افزود: همچنین  امروز علمیات ساخت اورژانس هسته‌ای و عمومی بوشهر که کار مشترک وزارت بهداشت و سازمان انرژی اتمی است با8000  متر زیربنا آغاز خواهد شد.

زارع نژاد افزود: با اتمام ساخت این پروژه‌های بیمارستانی ظرفیت تخت‌های بیمارستانی در بوشهر به دو برابر افزایش می یابد و تحولی در بهداشت و درمان و محرومیت زدایی در این استان رخ می هد.

به گفته وی، در این مراسم همچنین از 17 دستگاه آمبولانس NICUدار و ICUدار هم رونمایی و همچنین 10 دستگاه کلینیک سیار دندان‌پزشکی که ویژه استقرار در مناطق محروم و ارائه خدمات دندان‌پزشکی با تعرفه دولتی و ارزان‌قیمت هستند با حضور وزیر بهداشت در بوشهر افتتاح شد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین