دریافت شائبه برانگیز ۹۸ هزار ریالی "آسیاتک" از مشتریان

خرید اینترنتی

این پرسش مطرح شده که آیا دریافت وجه ۹۸ هزار ریالی برای تمدید زمان یکماهه با هدف استفاده از حجم باقیمانده مشترک از سوی آسیا تک قانونی است یا خیر؟

به گزارش «نسیم آنلاین»، کانال «نودِ اقتصادی» نوشت: شرکت "آسیا تک" در بسته"دی باکس" خود از مشترکان این شرکت بابت تمدید مهلت برای استفاده ازحجم باقیمانده ذخیره شده، رقمی در محدوده 98 هزار ریال دریافت می‌کند.
براساس گزارش خبرنگار «نودِ اقتصادی»، چنانچه مهلت زمانی استفاده از حجم اینترنت باقیمانده مشترک، از موعد مقررعبور کند، دسترسی به اینترنت مشترک از ناحیه "آسیا تک" مسدود شده و پس از تماس با خدمات پشتیبانی و واریز 98 هزار ریال به حساب شرکت، فرصتی یکماهه برای استفاده از حجم باقیمانده، داده می‌شود.
گفته می‌شود چناچه مشتری نتواند در موعد مذکور در"دی باکس"، از باقیمانده حجم استفاده کند، مجبور می‌شود تا یک سرویس جدید خریداری کند که این امر مستلزم صرف هزینه‌ای از 48 هزار تا 99 هزار تومان خواهد بود.
از قرار معلوم، یک مشترک درهر دوره از سرویس، فقط یکبار امکان استفاده از بسته "دی باکس" آسیاتک را دارد.
محمد علی یوسفی زاده، مدیرعامل جوان "آسیا تک" درپرتال رسمی این شرکت گفته گرچه امروز دغدغه مشترک ما بهبود کیفیت دسترسی به اینترنت و سایر خدمات شبکه‌ای است، اما من و همکارانم چشم انداز بلندی، فراتر از مرزهای جغرافیایی برای آسیاتک ترسیم کرده‌ایم.
شرکت‌های ارایه خدمات اینترنتی، برای جذب مشتریان و رضایتمندی هرچه بیشترآنها چاره‌ای جز ارایه سرویس‌های بهتر ندارند درغیر اینصورت بزودی باید ازدست دادن مشتریان خود را به نظاره بنشینند. از این رو، این پرسش مطرح شده که آیا دریافت وجه 98 هزار ریالی برای تمدید زمان یکماهه با هدف استفاده از حجم باقیمانده مشترک از سوی آسیا تک قانونی است یا خیر؟

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین