سرلشکر صالحی در مراسم معارفه جانشین جدید فرمانده ارتش عنوان کرد:

اجرای "طرح رشد" در ارتش با تایید فرمانده کل قوا/ آمریکا "گرگ‌ اهلی‌نشدنی" است

سرلشکر صالحی/ عکس از ایکنا

فرمانده کل ارتش گفت: امیر موسوی در مرکز مطالعات طرح رشد را تهیه کرد و خدمت حضرت آقا داد و تایید گرفت که مرحله به مرحله آن، در حال اجرا شدن است.

به گزارش «نسیم آنلاین»، تسنیم نوشت: امیر سرلشکر صالحی فرمانده کل ارتش صبح امروز چهارشنبه در مراسم جانشین جدید فرمانده کل ارتش، طی سخنانی گفت: مهمترین چهره امیر موسوی این بود که چهره علمی ارتش را تدوین کرد. چهره علمی با چهره سنتی تفاوت دارد. در ارتش جلوه خاصی داشت و این مسئله بسیار مهم بود.

وی افزود: امیر موسوی در مرکز مطالعات طرح رشد را تهیه کرد و خدمت حضرت آقا داد و تایید گرفت که مرحله به مرحله آن، در حال اجرا شدن است. یا ایشان، قرارگاه جهاد علمی در ارتش را با 4 محور جهادی، دانشگاهی و آمادی شکل داد که امسال ان شاالله امیر پوردستان این محور را ادامه خواهند داد.

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه امیر موسوی اداره رزمایش‌ها را با نوآوری همراه کرده بود، تصریح کرد: رروزی که برادر بزرگوار سردار باقری خواستند که جانشینی را از ارتش معرفی کنند از ما طلب نیرو کردند و ما با توجه به سیره قرآن بهترین‌مان را به ایشان معرفی کردیم و به آقای باقری هم در جلسه خصوصی گفتم، بعد از اینکه ایشان را دادیم، فهمیدیم چه کسی را از دست دادیم و واقعا بهترین‌مان امیر موسوی بود و بهترین‌مان را به ستادکل دادیم.

سرلشکر صالحی ادامه داد: دشمن شناسی معنای عام دارد برای سیاسی و غیرسیاسی؛ دشمن شناسی جزو وظایف نظامی‌ها است و معنایش هم شناخت دشمن و راهکارهای دشمن است.

وی با اشاره به پیشنهادش برای شناسایی تهدید آینده و دریافت جایزه 20 میلیون تومانی، گفت: اینظور نیست که هر کسی بتواند این تهدید را شناسایی کند و بتواند راهکار مقابله با گرگ اهلی‌نشدنی ( آمریکا) را تشخیص دهد و بداند که آن تهدید چیست، باید تحلیل ارائه شود. باید راهکار و ترفند را بداند و بعد تهدیدات را ارائه کند. وظیفه ما پیشگیری و پیش بینی است و چه خوب است مسابقه ای هم داشته باشیم.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین