پانزدهمین دوره رقابت‌های کاراته قهرمانی آسیا؛

یک نقره و یک برنز کاتاروها در تاتامی اندونزی

کاتا

کاتای انفرادی تیم ملی به یک نقره و یک برنز رسید.

به گزارش «نسیم آنلاین» و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، در نخستین روز ازپانزدهمین دوره پیکارهای کاراته قهرمانی آسیا در اندونزی تیم ملی کاتا کشورمان در بخش دختران موفق شد به یک مدال نقره و یک برنز دست یابد.

در کاتای انفرادی نوجوانان یگانه شهپری برابر نماینده ژاپن در نخستین دیدار با نتیجه 5 بر صفر مغلوب شد. در ادامه با توجه به راهیابی این کاتارو به فینال شهپری هم در رپه شارژ مقابل نماینده اندونزی به میدان رفت و با نتیجه 3 بر 2 بر این حریف غلبه کرد و به مدال برنز رسید.

پوریا همایون در کاتای انفرادی پسران در دیدار نخست با شکست برابر نماینده ژاپن در رپه شارژ هم مقابل کاتاروی کشور میزبان باخت و از گردونه رقابتها کنار رفت.

در کاتای انفرادی جوانان، فاطمه صادقی نمایندگان مالزی و قزاقستان را برد و در فینال مقابل کاتارویی از ژاپن قرار گرفت و با شکست برابر این حریف به مدال نقره این دوره از رقابتها دست یافت.

در کاتای انفرادی جوانان پسر علی زند، نمایندگان فیلیپین و تایلند را با نتیجه مشابه 5 بر صفر پشت سر گذاشت و در ادامه مقابل کاتارویی ژاپنی نتیجه را 5 بر صفر واگذار کرد. زند در رپه شارژ 4 بر یک به حریفی از کشور میزبان باخت و حذف شد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین