هفته چهاردهم سری A؛

اینتر در یک بازی پرحاشیه از سد فیورنتینا گذشت

اینتر

آخرین بازی هفته چهاردهم سری A با برتری اینتر برابر فیورنتینا همراه بود.

به گزارش «نسیم آنلاین»، آخرین بازی هفته چهاردهم سری A باشگاه‌های ایتالیا با برتری 4 بر 2 اینترمیلان در یک جدال جذاب و پربرخورد خانگی مقابل فیورنتینا به پایان رسید.

 پس از اینکه میزبان با سه گل زودهنگام توسط بروزوویچ در دقیقه 3، کاندروا در دقیقه 9 و ایکاردی در دقیقه 15 پیش افتاد، فیورنتینا به کمک گل‌های کالینیچ در دقیقه 37 و ایلیسیچ در دقیقه 62 تا آستانه به تساوی کشاندن رقابت پیش رفت، اما گل دقیقه 90 ایکاردی، آن‌ها را ناامید کرد و اینتر را به گل چهارم و برتری 4 بر 2 رساند.

 اخراج رودریگس از فیورنتینا در دقیقه 45 این بازی پربرخورد، اتفاق مهم آخرین بازی هفته سری A بود.

با این نتیجه، اینتر ضمن کسب اولین برد با سرمربی جدیدش، 21 امتیازی شد و به رده هشتم صعود کرد، اما فیورنتینا 20 امتیازی در مکان نهم قرار گرفت.

پیش از این نیز، ناپولی درخانه‌اش با تساوی یک - یک مقابل ساسولو متوقف شد.

 ناپولی با گل اینسینیه در دقیقه 42  پیش افتاد اما دفرل در دقیقه 82 برای ساسولو بازی را به تساوی کشاند تا این جدال یک بریک خاتمه یابد.

 ناپولی 25 امتیازی در رده هفتم قرار گرفت و ساسولوی 14 امتیازی در رده شانزدهم ایستاد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین