باهنر در جلسه جامعه اسلامی مهندسین:

جریان‌های مختلف اصولگرا باید در انتخابات ۹۶ وحدت داشته باشند

باهنر

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین در جلسه شورای مرکزی این تشکل بر لزوم وحدت هرچه بیشتر جریانهای مختلف اصولگرا در انتخابات سال آینده تأکید کرد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، نشست مشترک دبیران و اعضای شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین امروز (پنجشنبه 18 آذرماه) از ساعت 8:30 صبح با موضوع انتخابات‌ ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی سال 96 در دفتر مرکزی این تشکل برگزار گردید.

در این جلسه محمدرضا باهنر دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین و رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری به تحلیل آرایش سیاسی انتخابات سال ٩٦ پرداخت و بر لزوم وحدت جریان‌های مختلف اصولگرایی تأکید کرد و همچنین به اهمیت انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا پرداخت و اشاره کرد که با تجمیع نیروها می‌توان به وحدت بیشتری در این انتخابات در سراسر کشور دست یافت.

وی افزود: نگاه‌ها در انتخابات شوراها باید بر توانمندی‌های افراد باشد و حتی المقدور از نگاههای صرف سیاسی در این حوزه پرهیز نمود.

در ادامه این جلسه دبیران استانی جامعه اسلامی مهندسین به ارائه گزارشی از آرایش سیاسی نیروها در استان‌های متبوع و همچنین روند برنامه‌ها و فعالیت‌های حوزه خود در استانها پرداختند.

در این جلسه علیرضا شیخ عطار سفیر سابق ایران در آلمان و عضو شورای مرکزی این تشکل به تحلیل انتخابات اخیر ریاست جمهوری امریکا پرداخت. شیخ عطار همچنین به اوضاع فعلی منطقه اشاره کرد و افزود:  پیروزی‌های بزرگ به‌دست آمده در سوریه و عراق در نبرد علیه تروریست‌های تکفیری داعش و حامیانشان نشان از تفوق سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران در حمایت از محور مقاومت در جهان دارد.

در پایان این نشست یک‌روزه جمع‌بندی صحبت‌ها و تدوین راهبردهای انتخابات آتی در استانها توسط دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین صورت پذیرفت.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین