معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه:

بسیج یک نعمت بی‌بدیل در کشور است/ بسیج پزشکی در خط مقدم جبهه‌های مقاومت حضور دارد

سخنرانی سردار نقدی در مراسم تجدید میثاق بسیجیان با آرمان‌های امام خمینی(ره)

سردار محمدرضا نقدی گفت: بسیج جامعه پزشکی پیش از همه تشکیل و اکنون کارهای آنها زبانزد شده است و در خط مقدم جبهه های مقاومت، حضور دارد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، سردار محمدرضا نقدی معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه و رئیس پیشین سازمان بسیج مستضعفین در ارتباط ویدئویی با همایش ملی بسیج مهندسین عمران و فرماندهان بسیج وزارت راه و شهرسازی در مشهد ضمن تشکر از خدمات مهندسین بسیجی اظهار داشت: بسیج یک ودیعه الهی و نعمت بی انتها و بی بدیل درکشور و جامعه ما است که میتوان گفت به جز امام بزرگوار این نعمت را نشناخته اند.

وی اظهار داشت: از خداوند تشکر کنید که این مسئولیت بر دوش شماست. دیروز رئیس سازمان مدیریت از 10 غرفه 80 غرفه نمایشگاه دستاوردهای بسیج بازدید کرد در انتها خبرنگاری پرسید نمایشگاه چگونه بود؟ ایشان گفت این نمایشگاه برای من رمز گشایی کرد که رهبر به چه پشتوانه‌ای مقابل استکبار ایستاده است.

نقدی ادامه داد: این واقعیت برای من افتخار آمیز نیست زیرا با شناختی که از بسیج دارم صد برابر بیشتر از این بسیج می‌تواند تفکر خود را در جهان نشر دهد.

وی با بیان اینکه بسیج مهندسین عمران به مرز اقدام رسیده است، گفت: هنوز یک گام به اثرگذاری بسیج مهندسین عمران داریم که ان شاء الله با توسل به امام رضا(ع) این را کسب می کنید و به مرحله اقدام می رسید.

نقدی اظهار داشت: شبکه آب کشور و خانه سازی برای محرومین قدم های بزرگ و با ارزشی است اما یک قدم دیگر تا نقش آفرینی وجود دارد.

وی افزود: مهندسین عمران از مهندسین کشاورزی و صنعتی در انقلاب پررنگتر ظاهر شد و عقبه قوی تری دارد. در تاریخ انقلاب از جاده کشی های سنگین در مرزهای کشور تا مهندسی رزمی کارهای بزرگی را انجام دادند. پل های حساس و موفقیت آفرین نتیجه کار بسیج مهندسین عمران است.

رئیس پیشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: بسیج جامعه پزشکی پیش از همه تشکیل و اکنون کارهای آنها زبانزد شده است؛ در خط مقدم جبهه های مقاومت، بسیج پزشکی حضور دارد از طرف دیگر بسیج کشاورزی نیز عملکرد خود را نشان داده است.

وی ادامه داد: مهندسین صنعت کار خود را تازه آغاز کرده اند تا با کاهش مشکلات صنایع اقدام مثبتی را داشته باشند. تجارب بسیج در زمان جنگ اکنون ما را به اینجا رسانده است.

سردار نقدی در پایان گفت: بسیج مهندسین عمران با خط شکنی ها هم پیش از جنگ و دوره سازندگی تجربه قوی تری نسبت به سایر اقشار دارید و انتظار می رود با حرکت های کوچک اهداف بزرگی را محقق کنید.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین