نامه اعتراض آمیز بسیج دانشگاه علامه به دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی

بسیج دانشجویی

بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طی نامه‌ای به دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از عملکرد شورای فرهنگی اجتماعی زنان انتقاد کرد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی (ره) طی نامه‌ای به دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از انتخابات شورای فرهنگی اجتماعی زنان به عنوان صحنه مانور جریان فمنیسم افراطی یاد کرد و خواستار دقت‌نظر بیشتر این شورا در شفافیت‌بخشی به این انتخابات شد.

متن نامه بسیج دانشگاه علامه به دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی به شرح زیر است:

جناب آقای مخبر دزفولی
دبیر محترم شورای عالی انقلاب فرهنگی
سلام علیکم

«مدتی است ضرورت انقلاب فرهنگی که امری اسلامی است و خواست ملت مسلمان می‌باشد، اعلام شده است و تاکنون اقدام مؤثری انجام نشده است و ملت اسلامی و خصوصاً دانشجویان با ایمان متعهد نگران آن هستند و نیز نگران اخلال توطئه‌گران که هم‌اکنون گاه‌گاه آثارش نمایان می‌شود و ملت مسلمان و پایبند به اسلام خوف آن دارند که خدای نخواسته فرصت از دست برود و کار مثبتی انجام نگیرد». امام‌ خمینی رحمه الله علیه (بخشی از فرمان تشکیل ستاد انقلاب فرهنگی).

نظر به اینکه در ماده 20 آیین‌نامه داخلی مصوب 9 اسفند 1379 آن شورا برای عضویت افرادی که به نمایندگی از دستگاهها، نهادها و شوراهای مختلف برای عضویت در مراکز وابسته و‌شوراهای تخصصی ذیل شورای عالی انقلاب فرهنگی معرفی می‌شوند نیازمند احراز صلاحیت آنها توسط دبیرخانه ‌از مراجع ذی‌ربط عنوان شده است؛ اما در آیین‌نامه جدید مصوب 25 فروردین 1388 نسبت به احراز صلاحیت این افراد عبارتی ذکر نشده است، بیم آن می‌رود این تفاوت سبب ایجاد زمینه‌ی نفوذ جریان‌های فکری کج‌اندیش به شوراهای تخصصی ذیل شورای عالی انقلاب فرهنگی گردد.

همان‌طور که مستحضر هستید یکی از معضلات جدی کشور وجود کارشناسان غرب‌زده و خودباخته است که ممکن است در پیچ و تاب بوروکراسی‌های کاذب یا شاید یک نیت سو از جانب فردی که در دستگاه یا وزارت خانه متولی امر است به عنوان نماینده‌ی شوراهای تخصصی به شورای عالی معرفی شود، و با وجود حساسیت در تصمیمات برخی از این شوراها موجب انحراف مسیر سیاست‌گذاری در عالی‌ترین سطح تصمیم‌گیری فرهنگی کشور شود.

تنها یک نمونه از شوراهای حساس، شورای فرهنگی اجتماعی زنان است که هم‌اکنون انتخابات آن صحنه مانور قدرت جریان فمنیسم افراطی شده است، که این به دلیل نقص آشکار آیین‌نامه داخلی آن شورای محترم است. بدین وسیله این تشکل انقلابی از شما این مطالبه‌ی به‌حق را دارد که خود را امانت‌دار و وام‌دار شهدای انقلاب بدانید و نسبت به حفظ ساختارهای ارزشی نظام اسلامی کمال توجه را مبذول داشته و در این راه نسبت به تصحیح آیین‌نامه داخلی، ممانعت از عرض قدرت از سوی جریان منحط و منسوخ فمنیسم در شورای فرهنگی اجتماعی زنان و ایجاد شفافیت در انتخاب افراد اصلح برای کسب ریاست آن شورا اقدامات لازم را در دستور کار آن شورای محترم قرار دهید.

والسلام من اتبع الهدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین