جلسه هاشمی با دیوان عدالت اداری هفته آینده برگزار می‌شود

سید مهدی هاشمی

رئیس فدراسیون تیراندازی هفته آینده نشستی را با مسئولان دیوان عدالت اداری در مورد انتخابات این فدراسیون برگزار می‌کند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، تسنیم نوشت: 

سیدمهدی هاشمی، رئیس فدراسیون تیراندازی هفته آینده با مسئولان دیوان عدالت اداری نشستی را برگزار می‌کند. موضوع این نشست در مورد رأی اولیه و رأی تجدیدنظر این دیوان پیرامون انتخابات فدراسیون تیراندازی است. 

در روزهای اخیر بحث ابطال انتخابات این فدراسیون با توجه به رأی دیوان عدالت اداری مطرح بوده و نصرالله سجادی، معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان از معرفی سرپرست در آینده نزدیک برای این فدراسیون و برگزاری انتخابات آن خبر داده بود.

سیدمهدی هاشمی در گفت‌وگوی خود با تسنیم اعلام کرده بود که رأی تجدیدنظر دیوان عدالت اداری رأی اولیه را رد کرده و در این رأی آمده است که دیوان عدالت اداری صلاحیت بررسی انتخابات فدراسیون‌های ورزشی را ندارد. همین ابهام باعث شد تا رئیس فدراسیون تیراندازی درخواست برگزاری نشستی را با مسئولان دیوان عدالت اداری مطرح کند. 

پیش از این قرار بود نشست هاشمی با مسئولان دیوان عدالت اداری در هفته جاری برگزار شود، اما زمان آن هفته آینده اعلام شده است. 

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین