قائم مقام وزیرنفت چرااستعفاداد؟

"وزیری هامانه": بازنشسته بودم

حسن روحانی وزارت نفت زنگنه

با گذشت سه سال از انتصاب سیدکاظم وزیری هامانه وزیر اسبق نفت (دولت نهم) به عنوان قائم مقام وزیر نفت در دولت یازدهم، وی طی نامه‌ای رسما از ادامه فعالیت در وزارت نفت کناره گیری کرده است.

به گزارش «نسیم آنلاین»، نود اقتصادی نوشت: قائم مقام سابق وزیر نفت اعلام کرد که از چند سال قبل بازنشسته بوده و بعدها دوباره دعوت به کار شده است.

سید کاظم وزیری هامانه درگفتگو با «نود اقتصادی» از توضیح بیشتر پیرامون علت کناره گیری خویش از سمت قائم مقامی وزارت نفت خودداری کرد و گفت که ترجیح می دهد دراین خصوص مصاحبه ای نکند.

روزگذشته، وزیر نفت با استعفای وزیری هامانه قائم مقام این وزارتخانه موافقت کرد.

با گذشت سه سال از انتصاب سیدکاظم وزیری هامانه وزیر اسبق نفت (دولت نهم) به عنوان قائم مقام وزیر نفت در دولت یازدهم، وی طی نامه‌ای رسما از ادامه فعالیت در وزارت نفت کناره گیری کرده است.

نجواهای مختلفی در موردکناره گیری وزیری هامانه از وزارت نفت به فضای رسانه‌ای کشور راه یافته اما ازهمه بیشتراینکه، گفته می‌شود او در اعتراض به دستورالعمل جدید زنگنه مبنی بر تغییر نحوه محاسبه حقوق مدیران ارشد استعفا داده‌ است.

ظاهرا طبق بخشنامه وزیر نفت، حقوق مدیران بالای سی میلیون تومان به بیست میلیون تومان تقلیل خواهد یافت.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین