از سوی روابط عمومی بیمارستان امام بهشهر

جزئیات مرگ دختر دانشجو در بیمارستان امام بهشهر اعلام شد

مرگ

روابط عمومی بیمارستان امام خمینی(ره) بهشهر، علت مرگ یک دختر دانشجو که به این مرکز درمانی منتقل شده بود را تشریح کرد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، در پی درج خبر مرگ ناگهانی دختر دانشجو در بیمارستان امام خمینی(ره) بهشهر در شبکه‌های اجتماعی، روابط عمومی این بیمارستان با عرض تسلیت و اعلام همدردی با خانواده آن مرحومه، مطالبی را برای روشن شدن اذهان عمومی اعلام کرد.

بیمار خانمی 30 ساله، صبح روز دوشنبه 95/10/6 به علت سردرد ناگهانی بسیار شدید، حرکات اندام‌ها، قفل شدن فک، بالارفتن چشم‌ها(احتمالاً تشنج) توسط همراهان به این مرکز مراجعه کرد و بلافاصله در اتاق احیا بستری و با توجه به اولویت پایداری علائم حیاتی، با حضور سریع پزشک اورژانس تحت اقدامات اولیه قرار می‌گیرد.

در هنگام اقدامات اولیه دچار ایست قلبی و تنفسی شده و با اعلام کد 99، عملیات احیا بلافاصله انجام می‎شود اما بیمار پس از ماساژ قلبی تنفسی و دارویی به احیا پاسخ داده و برای سی‌تی‌اسکن مغزی(در داخل مرکز) ارجاع و پس از آن در بخش مراقبت‌های ویژه بستری می‎شود.

این بیمار، پس از بستری در بخش مراقبت‎های ویژه و در ایست قلبی دوم با وجود عملیات احیا فوت می‌شود که علت آن خونریزی و آسیب وسیع مغزی بوده است.

سردرد ناگهانی یا تاندرکلاب که سبب تشنج بیمار می‌شود، در درجه نخست نشانه بیماری آنوریسم مغزی پاره شده است که سبب خونریزی مغزی خطرناکی به نام خونریزی(ساب آراکنوئید) می‌شود که در این بیمار، احتمالاً آنوریسم بزرگ و خونریزی وسیع بوده که در مدت 30 دقیقه سبب تورم وسیع مغزی و گشاد شدن و خونریزی در بطن‌های مغزی شده است، آئوریسم مغزی بدون علائم در 2-1 درصد افراد سالم ممکن است وجود داشته باشد و بدون علامت بماند که مهم‎ترین عامل پارگی آنوریسم مغزی است.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین