رئیس سازمان امداد و نجات خبر داد؛

امدادرسانی به هموطنان گرفتار برف و کولاک/ رهاسازی ۲۱۲ خودروی گرفتار در برف

امداد و نجات در برف

رئیس سازمان امداد و نجات با اعلام اینکه ۷ استان کشور در ۴۸ ساعت گذشته درگیر برف و کولاک و سیل و آبگرفتگی بوده اند، گفت: در ۳۴ محور این استان ها به هزار و ۹۶۴ تن از هموطنان ارائه شد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، مرتضی سلیمی با اعلام گزارش عملیات برف و کولاک و سیل و آب‌گرفتگی ۴۸ ساعت گذشته در کشور، افزود: استان های آذربایجان شرقی، البرز، زنجان، قزوین، سمنان، خراسان شمالی و لرستان در این مدت درگیر برف و کولاک بوده و خدمات امدادی لازم به یک هزار و ۴۹۶ تن از هموطنان و در ۱۷ محور این استان ها ارائه شده است.

وی با اشاره به انجام عملیات رهاسازی برای ۲۱۲ خودرو از برف، ادامه داد: ۲۹ تیم امدادی شامل ۸۹ امدادگر و نجاتگر برای امدادرسانی به هموطنان در برف و کولاک بکار گرفته شدند.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر همچنین درباره ارائه خدمات امدادی لازم به ۴۶۸ متاثر از سیل و آبگرفتگی در ۷ استان چهارمحال و بختیاری، اصفهان، تهران، خوزستان، سمنان، لرستان و مرکزی، گفت: در این زمینه نیز خدمات امدادی لازم در ۱۷ محور ارائه و تخلیه آب از ۵۸ واحد مسکونی انجام و ۴۷ تن به صورت اضطراری اسکان داده شدند..

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین