تاج و ساکت در اردوی تیم ملی نوجوانان حاضر شدند

مهدی تاج

رئیس فدراسیون فوتبال و مدیر تیم‌های ملی بعد از جلسه امروز خود در آکادمی فوتبال در اردوی تیم ملی نوجوانان حاضر شدند و لحظاتی با مربیان و اعضای این تیم به گفت و گو پرداختند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال و محمدرضا ساکت. مدیر تیم‌های ملی بعد از جلسه امروز خود در آکادمی فوتبال در اردوی تیم ملی نوجوانان حاضر شدند و لحظاتی با مربیان و اعضای این تیم به گفت و گو پرداختند.

در این میان تاج لحظاتی با عباس چمنیان سرمربی تیم ملی نوجوانان در مورد شرایط این تیم و برنامه‌های آتی تیمش به صحبت پرداخت.

چمنیان در مورد اردوی فعلی و حضور تیمش از روز ١٧ دی در جام جهانی کوچک روسیه توضیحاتی ارائه کرد که در این بین تاج هم برای تیم ملی نوجوانان آرزوی موفقیت کرد و قول پشتیبانی خوب در راستای آماده سازی برای حضور در جام جهانی ٢٠١٧ هند را داد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین