سعید قاسمی:

قطار انقلاب اسلامی از تایلند به سمت آمریکا نمی‌رود/ تاریخ اسلام پر است از خیانت بزرگانش به اسلام

سعید قاسمی

این فرمانده دوران دفاع مقدس با اشاره به سفرهای اخیر مسئولان به تایلند و همچنین راه‌اندازی تورهای تایلند با تخفیفات ویژه، آن را برگ دیگری از فتنه دشمنان اعلام کرد و گفت: قطار انقلاب اسلامی از تایلند به سمت آمریکا نمی‌رود.

به گزارش «نسیم آنلاین»، فارس نوشت: سردار سعید قاسمی امشب در مراسم افتتاح پایگاه بسیج شهید ادواردو آنیلی با اشاره به نامگذاری پایگاه مقاومت بسیج مسجد اسکندری به نام شهید ادواردو آنیلی، این نام‌گذاری را نشان‌دهنده تأثیر روح مسیحایی امام خمینی(ره) در اذعان و توجه به این نکته که چه می‌شود یک انسان با پدر و مادری مسیحی به عنوان وارث پدر که جزء ثروتمندترین انسان‌ها در زمان خود است را نادیده گرفته و تنها با استشمام نفس مسیحایی امام راهی جنگ شده و شهید شود.

وی تصریح کرد: در تمام دنیا انسان‌های آزاده به محض دریافت پیام امام به میدان آمدند و انقلاب اسلامی ایران نه تنها یک سیستم چند ساله شاهنشاهی، بلکه تمام دنیا را دگرگون ساخت.

*قطار انقلاب اسلامی از تایلند به سمت آمریکا نمی‌رود

این فرمانده دوران دفاع مقدس در ادامه با اشاره به سفرهای اخیر مسؤولان به تایلند و همچنین راه‌اندازی تورهای تایلند با تخفیفات ویژه، آن را برگ دیگری از فتنه دشمنان اعلام کرد و افزود: قطار انقلاب اسلامی از تایلند به سمت آمریکا نمی‌رود.

سردار قاسمی با انتقاد از ایجاد تورهای گردشگری به تایلند آن هم با تخفیفات ویژه، توضیح داد: بعد از چندین سال نبرد ملی و دادن شهدای فراوان، انقلاب ما از تایلند به سمت آمریکا و اروپا نخواهد رفت.

وی همچنین به عدم پرداخت حقوق فرهنگیان اشاره کرد و افزود: متأسفانه دولتمردان ما به‌ دنبال پرداخت اقساطی حقوق‌های عقب افتاده فرهنگیان با برپایی تورهای گردشگری تایلند و تغییر مسیر قطار انقلاب اسلامی از مسیر اصلی خود هستند.

این فرمانده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه هنوز جریان فتنه ادامه دارد، تأکید کرد: مسیر ما و قطار امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) از نجف و کوفه به سمت کربلا و از کربلا به قدس خواهد رفت؛ مسیر انقلاب را امام خمینی(ره) مشخص کرده است و با حرکت داعش‌های داخلی تغییر نخواهد کرد.

* ادامه دهنده جریان فتنه داعش‌های داخلی هستند

سردار قاسمی ضمن تأسف از حذف دروس انقلابی در کتب درسی، تبیین کرد: دشمن دیگر به فردو و اراک کاری ندارد و براندازی انقلاب را از مسیر دیگری دنبال می‌کند.

وی تصریح کرد: متأسفانه در کتاب‌های درسی مدارس و دانشگاه‌های ما با مقوله انقلاب بزرگ، بسیار سبک برخورد می‌شود.

این فرمانده دوران دفاع مقدس در ادامه به دیدار اخیر خود با مقام معظم رهبری و تأکید ایشان بر بازگو کردن نجاست سیستم شاهنشاهی برای مردم اشاره کرد و متذکر شد: باید در رابطه با این مهم وارد شویم و مسائل و موضوعات را خودمان برای جوانانمان بازگو کنیم، چراکه در صورت غفلت ما، دیگران این کار را به شیوه خودشان انجام می‌دهند.

سردار قاسمی در ادامه با اشاره به کارشکنی برخی مزدوران داخلی در جهت کند کردن حرکت انقلاب، یادآور شد: جریانات انحرافی در برابر انقلاب امام خمینی(ره) حرفی برای گفتن ندارند و در حال حاضر نیز با وجود ضعیف کردن موتورهای آن، باز هم انقلاب در حال حرکت است و با همین قوا در آفریقا، لبنان، سوریه، بین‌النهرین، عراق، موصل، بحرین و ... حضور داریم و مستکبران می‌دانند که انقلابیون اگر به هر کشور ستمدیده‌ای برسند خود به تنهایی یک حرکت جریان‌ساز هستند.

* تاریخ اسلام پر است از خیانت بزرگانش به اسلام

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سخنان اخیر مطرح شده در مجلس مبنی بر اینکه جمهوری اسلامی ایران به دنبال ایجاد امپراتوری اسلامی نیست، اظهار داشت: امام خمینی(ره) چندین سال پیش جواب این اشخاص را داده‌اند و آن اینکه می‌خواهیم امپراتوری اسلامی را تشکیل دهیم؛ این پاسخ امام است که در حال حاضر برخی مسؤولان به دلیل صندلی‌های گرم و راحت خود به آن توجهی ندارند.

این فرمانده دوران دفاع مقدس مطرح کرد: جمهوری اسلامی ایران با تمام وجود برای احیای هویت اسلامی مسلمانان جهان سرمایه‌گذاری می‌کند و دلیلی ندارد که مسلمانان را دعوت نکند.

قاسمی با تأکید بر اینکه ما باید برای پیشبرد اهداف و منافع ملت محروم برنامه‌ریزی کنیم، متذکر شد: ما باید در ارتباط با مردم جهان و رسیدگی به مشکلات مسائل مسلمانان و حمایت از مبارزان و گرسنگان و محرومان با تمام توان تلاش کنیم و این مهم را از رسوم خارجی خود بدانیم.

وی در پایان تشریح کرد: جمهوری اسلامی ایران برای همیشه حامی مسلمانان جهان است و ایران به‌ عنوان یک دژ نیاز سربازان اسلام را تأمین و آنان را به مبانی اسلام و همچنین رسوم و روش‌های مبارزه علیه نظام‌های کفر و شرک آشنا می‌سازد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین