رضایی: بخاطر بالا رفتن سنم شاید به سنگین‌وزن بروم/ امیدوارم سنگین‌وزن‌های کشتی فرنگی من را بازنشسته کنند

قاسم رضایی

دارنده مدال‌های طلا و برنز کشتی فرنگی المپیک گفت: امیدوارم سنگین وزن‌های کشتی فرنگی نتیجه بگیرند و من را بازنشسته کنند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، قاسم رضایی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس درباره قرار گرفتن نامش به عنوان بهترین فرنگی‌کار ایران در سال 2016 جهان گفت: امیدوارم امسال بچه‌ها در مسابقات جهانی عناوین و مدال‌های خوبی با هدایت اشکانی کسب کنند و سال آینده شاهد نام تعداد بیشتری از فرنگی‌کاران کشورمان باشیم.

وی ادامه داد: با تمام مشکلاتی که در 4 سال گذشته وجود داشت کشتی فرنگی نتوانست انتظارات را در المپیک برآورده کند. من هم با تلاش‌هایی که خودم در این 4 سال داشتم نتیجه گرفتم. هرچند حمایت‌های خوبی نشدم و اگر این حمایت‌ها بهتر صورت می‌گرفت نتیجه بهتری حاصل می‌شد، اما کسب مدال برنز هم برای من نتیجه بدی نبود.

دارنده مدال‌های طلا و برنز المپیک تصریح کرد: هرکجا باشم تلاش می‌کنم برای کشورم مفید باشم و بهترین کارآیی را داشته باشم.

رضایی درباره تصمیمش برای خداحافظی یا ادامه کشتی گفت: فعلاً قصد دارم امسال را استراحت کنم، اما اگر نیاز باشد به روی تشک باز خواهم گشت. 8 - 9 سال در 98 کیلوگرم کشتی گرفتم و با توجه به سختی‌های وزن کم کردن و اینکه وزنم بالا رفته است تصمیم دارم در صورت نیاز در سنگین وزن به میدان بروم.

وی ادامه داد: تغییر وزن با توجه به بالا رفتن سن برای من لازم است چون توان سابق را نخواهم داشت. امیدوارم بچه‌ها امسال بتوانند در مسابقات جهانی نتیجه لازم را بگیرند و من را بازنشسته کنند، در غیر اینصورت اگر مربیان صلاح دانستند حاضرم در سنگین وزن به تیم ملی کمک کنم.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین