کشتی آزاد جام یاریگین

حذف اطری در روز نخست

جام جهانی کشتی آزاد

رضا اطری آزادکار وزن ۵۷ کیلوگرم ایران با شکست مقابل حریف روس از دور رقابت‌های جام یاریگین کنار رفت.

به گزارش «نسیم آنلاین» و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، تیم منتخب کشتی آزاد مازندران به نمایندگی از کشورمان در جام یاریگین حضور دارد و در مسابقات روز نخست رضا اطری آزادکار وزن 57 کیلوگرم ایران با شکست مقابل حریف روس از دور رقابت‌های جام یاریگین کنار رفت.

اطری پس از استراحت در دور نخست در دور بعد مقابل رستم آمپار از روسیه با نتیجه 7 بر 5 شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر در دور بعد، اطری نیز حذف شد.

فردا و در ادامه این رقابت‌ها ایمان صادقی در وزن 61 کیلوگرم، کامران قاسم پور و محمدجواد ابراهیمی در وزن 86 کیلوگرم و جابر صادق زاده و سید رضا موسوی در وزن 125 کیلوگرم به روی تشک می‌روند.

در روز پایانی این رقابت‌ها (یکشنبه) محمدمهدی یگانه جعفری در وزن 65 و حسین رمضانیان در وزن 97 کیلوگرم مقابل حریفان خود خواهند رفت.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین