انتخابات شرکت تعاونی مطبوعات کشور برگزار شد

مطبوعات

مجمع عمومی شرکت تعاونی مطبوعات کشور (فوق‌العاده نوبت سوم) برگزار و اعضای هیات مدیره مطبوعات با حضور جمعی از مدیران مسئول مطبوعات انتخاب شدند.

به گزارش خبرنگار «نسیم آنلاین»، مجمع عمومی شرکت تعاونی مطبوعات کشور عصر پنجشنبه در هتل مارلیک برگزار شد که اعضای هیات مدیره این دوره از تعاونی و بازرس‌ها با رأی حدود500 نفراز مدیران مسئول حاضر در انتخابات، مشخص شدند و اساسنامه جدید تعاونی منطبق با قانون اصلاح موادی از قانون بخش تعاون و همچنین تغییر ماده ۲۲ اساسنامه مورد عمل (افزایش تعداد اعضای اصلی هیات مدیره از ۵ تن به ۷ تن و افزایش علی‌البدل هیات مدیره از دو تن به چهار تن) تصویب شد.

برگزاری این انتخابات که تا آخرین ساعات ۷ بهمن ادامه داشت، که در نهایت با شمارش آرا اعضای هیئت مدیره به این ترتیب دکتر بهبهانی- احمدطبق چی- فرید پیمان- محمدکریمی- اسماعیل نژاد- نامورصدیق-عیسی خانی- بر اساس رای حاضرین در انتخابات سید اصغر ملاسعیدی، اعظم دستجردی و محمد فتحی به عنوان بازرس‌های دوره جدید تعاونی مطبوعات برگزیده شدند.

لازم به ذکر که اعضای بازرس برای مدت یکسال واعضای هیئت مدیره برای مدت دوسال بارای اعضای شرکت تعاونی مطبوعات انتخاب شدند.

انتخابات اعضای هیات مدیره تعاونی مطبوعات پیشتر قرار بود ۲۴ مهرماه سال جاری برگزار شود، ولی به دلیل تصویب نشدن اساسنامه توسط آرای حاضرین به سرانجام نرسید.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین