در آستانه دهه فجر صورت گرفت:

تجدید بیعت سازمان‌های مردم نهاد شهر تهران با آرمان‌های امام راحل(ره)

تجدید بیعت

سازمان‌های مردم نهاد ستاد سمن‌های شهر تهران با حضور در حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) ضمن قرائت فاتحه و اهدای گل، یاد و خاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را گرامی داشته و با آرمانهای معمار کبیر انقلاب تجدید میثاق کردند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، الهه راستگو رییس ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمانهای مردم نهاد شهر تهران در این مراسم ضمن گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام الله فجر به بیان اهمیت نقش مردم در پیروزی انقلاب پرداخت و اظهار داشت: پیروزی ملتی بی سلاح بر رژیمی که اتکای آن به قدرتمند ترین دولتهای جهان غیر قابل انکار بود تاریخی را رقم زد که هیچگاه فراموش نخواهد شد.

وی در ادامه به نقش اساسی مردم و رهبری در پیروزی هر انقلاب و جنبش اشاره کرد و افزود: پیروزی انقلاب اسلامی ایران که تمامی سیاستمداران و تئوری پردازان جهان را به تعجب واداشت جز با تقویت نقش برجسته اتحاد مردمی و بینش رهبری میسر نشد و دشمن امروز برای دستیابی به منافع شوم خود درصدد تضعیف ارتباط میان این دو است.

رییس کمیته مشارکتهای مردمی شورای اسلامی شهرتهران با بیان اینکه همواره اتحاد و یکپارچگی مردم در دفاع از ارزشهای اسلامی را شاهد بوده ایم حضور حماسی نیروهای مردمی در جنگ تحمیلی هشت ساله را یاد آور شد و افزود: این انقلاب جز با مجاهدت و ایثار گروههای مردمی حاصل نشد و حرکت در مسیر انقلاب باید امروز مورد توجه تمامی مسئولین و مردم باشد.

راستگو با بیان اینکه مردم با حضور پرشور و حماسی خود در تمامی عرصه ها اثبات گر وفاداری خود به ارزشها و دستاوردهای انقلاب اسلامی بوده اند تاکید کرد: مسئولین نیز باید با پیروی از فرامین رهبری، عمل به تعهدات و پرهیز از سیاسی کاری دین خود به مردم و انقلاب را ادا کنند.

وی در ادامه تاکید کرد: بینش و هوشمندی رهبری توام با اتحاد و حضور در صحنه مردم امروز اقتدار کشور در خاورمیانه را رقم زده که لزوم حفظ و تحکیم آن با توجه به جنگ نرم دشمن و برنامه ریزی جهت تضعیف آن ضروری است.

عضو چهارمین دوره ی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه واگذاری کار به مردم همواره مورد تاکید امام (ره) و رهبری (مدظله العالی) بوده افزود: هر جا کار به مردم واگذارشده بهترین نتیجه و عملکرد را شاهد بوده ایم و عملکرد تخصصی سمن ها امروز به عنوان تشکلهای غیر انتفاعی و برخاسته از متن مردم موید لزوم فراهم سازی شرایط بیشتر مشارکت اجتماعی و حضور در صحنه مردم است.

راستگو در پایان با اشاره به فعالیت سمن ها در 17 حوزه و کارگروه تخصصی، شهروندان را به ثبت سمن و پیگیری مطالبات مردمی در قالب سازمانهای مردم نهاد دعوت کرد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین