دبیر دبیران شورایاری منطقه ۲۰ تهران:

۲۰۰ پلاک محله جوانمرد زیر دکل‌های فشار قوی برق قرار دارند

کابل برق فشار قوی اتوبان صدر

دبیر دبیران شورایاری منطقه ۲۰ گفت: ۲۰۰ پلاک محله جوانمرد‌قصاب منطقه ۲۰ زیر دکل‌های فشار قوی برق قرار دارند که بدون شک این موضوع باعث ایجاد سرطان برای شهروندان این محله می‌شود.

به گزارش «نسیم آنلاین»، جعفر شربیانی دبیر دبیران شورایاری منطقه 20 در سیصد و بیست و پنجمین جلسه علنی شورای شهر تهران که امروز(سه‌شنبه) برگزار شد، با اشاره به برخی از معضلات و مشکلات این منطقه اظهار داشت: بافت فرسوده در اطراف حرم عبدالعظیم حسنی(ع) باعث شده مشکلات زیادی برای این محله به وجود آید.

وی افزود: هر چه سریع‌تر باید نسبت به این موضوع اقداماتی انجام شود تا بتوانیم در اطراف حرم عبدالعظیم حسنی(ع) حداقل نسبت به احداث یک هتل اقدام کنیم.

دبیر دبیران شورایاری منطقه 20 با اشاره به کانال فاضلاب در محله عباس‌آباد تصریح کرد: از آغاز فصل گرما و تابستان بوی بد این کانال موجب ایجاد مشکلاتی برای شهروندان این محله می‌شود؛ به همین دلیل درخواست دارم نسبت به رفع آن اقداماتی انجام شود، چراکه در خصوص این موضوع با سازمان آب و فاضلاب این منطقه مذاکراتی صورت گرفته اما آن‌ها نسبت به سرپوشیده کردن این کانال اقدامی انجام ندادند.

شربیانی با تأکید بر اینکه در محله جوانمرد 200 پلاک زیر دکل‌های فشار قوی برق قرار دارد، گفت: بدون شک این موضوع ممکن است باعث ایجاد سرطان برای شهروندان این منطقه شود.

وی اضافه کرد: محله تقی‌آباد دارای گذرهای باریکی بوده که با وجود آن‌ها در آینده‌ای نه چندان دور این مسئله باعث به وجود آمدن مشکلات زیادی برای شهروندان خواهد شد.

دبیر دبیران شورایاری منطقه 20 با بیان اینکه در خصوص دکل‌های فشار قوی و خانه‌‌هایی که در مجاورت این دکل‌ها هستند نامه‌ای به رئیس جمهور ارسال کرده‌ایم، یادآور شد: رئیس جمهور دستور داده بودند تا نسبت به جمع‌آوری دکل‌ها اقداماتی انجام شود اما هنوز به این موضوع توجهی نشده است.

وی با تأکید بر اینکه در منطقه 20 پارکینگ طبقاتی وجود ندارد، افزود: این موضوع یکی از معضلات و مشکلاتی است که باید در راستای آن اقداماتی انجام شود، چرا که پارکینگ یکی از نیاز‌های جدی شهرری به حساب می‌آید.

وی با تأکید بر اینکه خیلی از ناملایمات شهر تهران مانند صنایع آلاینده، زباله و امواج به سمت شهرری و منطقه 20 سرازیر می‌شوند، گفت: از شورا تقاضا دارم تا این منطقه را به صورت ویژه ببینند و در راستای افزایش اعتبارات آن گام بردارند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین