بادامچیان در محل سخنرانی تاریخی امام(ره) در بهشت‌زهرا(س):

مرحوم هاشمی در آخرین روز عمرش گفت به کسی رای دهید که در خط ولایت باشد/ آمریکا مقهور قدرت انقلاب اسلامی است

سخنرانی بادامچیان، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه در یادمان آینه‌داران آفتاب

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه با بیان اینکه مرحوم هاشمی در آخرین روز حیات خود گفتند که اگر می‌خواهید مشکلات مردم حل شود، باید کسی انتخاب شود که در خط ولایت باشد، گفت: باید دولت کریمه داشته باشیم که در آن مشکلاتی چون حقوق ۵۷ میلیونی مدیران پیش نیاید.

به گزارش «نسیم آنلاین»، فارس نوشت: اسدالله بادامچیان عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی، عصر امروز در مراسم گرامیداشت سالگرد سخنرانی امام(ره) در محل بهشت‌زهرا(س) و در محل این سخنرانی، ضمن تبریک سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به مردم رهبر انقلاب گفت: روز ورود امام(ره) لحظاتی سرشار از شادی و دلهره بود. شادی از جهت ورود امام به کشور و دلهره از آینده‌ای که نمی‌دانستند چگونه رقم خواهد خورد. 

وی افزود: در روز ورود امام، امنیت کشور به گونه‌ای بود که حتی یک قتل، دعوا و سرقت در تهران گزارش نشد، چون امنیت شهر به برکت حضور امام و 65 هزار نیروی انتظامی و نظامی کاملاً برقرار شده بود. 

بادامچیان با بیان اینکه از افراد حاضر در سخنرانی امام در روز 12 بهمن 57 در محل بهشت‌زهرا(س) فقط من و آقای ناطق نوری در این دنیا باقی مانده‌ایم، گفت: آن روز یک ملت و میلیون‌ها انسان آزاده، چشم به محل سخنرانی امام در بهشت زهرا(س) دوخته بودند. 

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه با اشاره به اینکه چهره امام در روز ورودش به ایران حاکی از ذهنیت الهی و آرام ایشان داشت، اظهار داشت: زمانی که گروه سرود «برخیزید، برخیزید ای شهیدان راه خدا» را خواندند، اشک در چشمان امام که شخصیتی عظیم بود، حلقه زد و ما شاهد این صحنه بودیم. 

بادامچیان با تأکید بر اینکه باید توجه کنیم که در آن روز چه بودیم، امروز چه شدیم و در آینده چه باید باشیم، خاطرنشان کرد: آن روز ملت ایران گرفتار بدخواهان و مزدوران بود و زمانی که شاه ایران را ترک کرد، 5 میلیارد دلار به آمریکا بدهکار بودیم. 

وی افزود: آن روز زیر سلطه آمریکا و انگلیس بودیم و مأمور عالی‌رتبه MI6 انگلیس در کنار شاه بود و او باید دستورات آن مأمور انگلیسی را اطاعت می‌کرد. 

بادامچیان با بیان اینکه آن حاکمان را بیگانگان و دشمنان اسلام روی کار آورده بودند، گفت: وزرا، نمایندگان و فرماندهان نیروهای مسلح ما نیز توسط بیگانگان انتخاب شده بودند. 

بادامچیان اظهار داشت: فقط 10 درصد از دیکتاتوری زمان شاه در سریال معمای شاه نمایش داده می‌شود و اوضاع استبداد و شکنجه در زندان‌های شاه، بسیار بدتر از این بود. 

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با بیان اینکه مفتخریم بعد از 37 سال، سال قبل انتخاباتی برگزار شد که در آن 34 میلیون زن و مرد پای صندوق‌های رأی آمدند، گفت: مردم پس از انقلاب همواره در سرنوشت کشور نقش‌آفرین بودند و زمانی نیز که رأی می‌دهند مطمئن هستند که این آرایشان در سرنوشت کشور اثرگذار است. 

وی با اشاره به اینکه زمانی می‌گفتند بدون اجازه انگلیس حتی یک سیب هم در ایران به زمین نمی‌افتد، خاطرنشان کرد: امروز شاهدیم که نخست‌وزیر انگلیس برای کنترل نفوذ منطقه ایران به کشورهای منطقه سفر می‌کند و با مقامات آنها مذاکره می‌کند و این نشان از اعتراف به قدرت انقلاب اسلامی است. 

بادامچیان با بیان اینکه در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا شاهد بودیم که بخش مهمی از دغدغه دو نامزد مسئله ایران بود، تصریح کرد: زمانی آمریکا به شاه دستور می‌داد تا از منویاتش حمایت کند، ولی امروز مقهور قدرت انقلاب اسلامی است. 

وی با اشاره به برخی مشکلات همچون رکود، تورم و بیکاری در کشور خاطرنشان کرد: باید دولت کریمه‌ای داشته باشیم که مثل دولت رجایی بحث‌هایی چون میزان حقوق و حقوق‌های نجومی را نداشته باشد، کما اینکه شهید رجایی در دستوراتشان همواره بر میزان حقوق مدیران تأکید داشتند. 

وی افزود: راه‌حل همه مشکلات این است که خودمان با وحدت کامل در خدمت ولایت فقیه در انتخابات آینده کسی را انتخاب کنیم که دقیقاً در خط ولایت، فقاهت و ارزش‌های انقلاب اسلامی باشد تا از این گرفتاری‌ها پیش نیاید که کسی 57 میلیون حقوق بگیرد و مقام مافوقش بگوید حقش بود. 

بادامچیان در پایان به اظهارات مرحوم هاشمی رفسنجانی در آخرین روز حیات خویش اشاره کرد و اظهار داشت: آیت‌الله هاشمی در آخرین روز و در کمیسیون زیربنایی مجمع تشخیص که با حضور افرادی چون آقای میرسلیم، چیت‌چیان وزیر نیرو و محمدرضا باهنر برگزار شد به صراحت گفتند که اگر می‌خواهید مشکلات برجام و مردم حل شود، باید فردی روی کار بیاید که در خط ولایت باشد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین