آموزش و پرورش شهر تهران خبر داد:

زمان و محل برگزاری مصاحبه تکمیل ظرفیت و جامانده از آزمون استخدام آموزش و پرورش

استخدام آموزش و پرورش

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران زمان و محل برگزاری مصاحبه تکمیل ظرفیت و جامانده از مصاحبه آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش شهر تهران را اعلام کرد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران زمان و محل برگزاری مصاحبه تکمیل ظرفیت و جامانده از مصاحبه آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش شهر تهران را اعلام کرد.

قابل توجه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت  و جامانده از مصاحبه آزمون استخدام پیمانی 95/8/21  اداره کل آموزش و پرورش شهرتهران که قبلاً تشکیل پرونده داده و معرفی نامه دریافت نموده اند ،بدینوسیله برنامه زمان و محل برگزاری مصاحبه به شرح جدول ذیل اعلام می گردد:

شایان ذکر است که مدارک لازم برای مصاحبه عبارتند از: معرفی نامه عکس دار از اموراداری وتشکیلات آموزش و پرورش شهر تهران،فرم اطلاعات فردی تکمیل شده به همراه 2 قطعه عکس و تصویر:آخرین  مدرک تحصیلی، کارت ملی و شناسنامه تمام صفحات ، کارت پایان خدمت (برادران). اصل شناسنامه و کارت ملی ، رزومه و سایر مدارک حسب لزوم .

تذکر مهم: عدم مراجعه  برای انجام  مصاحبه در زمان و محل اعلام شده به منزله انصراف تلقی شده و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی را نخواهند داشت.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین