در دیدار مقابل السد باید رنگ آبی پرچم ما پشت پرچم سه رنگ ایران قرار بگیرد

منصوریان: پیش از بازی مقابل پرسپولیس به دیدار آسیایی‌مان فکر می‌کنیم/ تیم من می‌تواند آینده فوتبال ایران را هم رقم بزند

علیرضا منصوریان

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: قبل از اینکه راجع به داربی صحبت کنم باید به بازی با السد اشاره کنم. باید حرفه‌ای فکر کنیم و حافظ منافع پرچم‌مان باشیم.

به گزارش «نسیم آنلاین»، علیرضا منصوریان سرمربی استقلال بعد از برد تیمش برابر ماشین سازی با حساب سه بر صفر گفت: به تیممان یک خسته نباشید اساسی می گویم. از بازیکنانم متشکرم. در یک روز سخت و سرد تیم ما همدل بود و با همت بازیکنانمان پیروز شویم. از بزرگترهای تیمم تشکر می کنم چون اگر جوانان ما مسیر را طی کرده اند با کمک بزرگترها بوده است. این برد را به هوادارانی که پای این جوانان ماندند تقدیم می‌کنم. به تیم حریف هم خسته نباشید می گویم. ماشین سازی تیم خوبی است.

او ادامه داد: ما بازی را خوب مدیریت کردیم و مالکیت بازی را در اختیار داشتیم. می دانستیم کادرفنی ماشین سازی باهوش عمل می کند و خدا را شکر می کنم که در این شرایط سخت پیروز شدیم. معتقدم که می‌شد این بازی ساعت ۱۴ برگزار می‌شد. باید شرایط هوایی شهرها را در نظر بگیرند. تیم داوری هم شرایط سختی را داشت و در مجموع بازی خوبی بود. از صمیم قلب آرزو می کنم که ماشین‌سازی به جایگاه خودش برسد.

منصوریان افزود: معتقدم که در جریان بازی هوا به منفی ۹ درجه هم رسید. قبل از اینکه راجع به داربی صحبت کنم باید به بازی با السد اشاره کنم. باید حرفه‌ای فکر کنیم و حافظ منافع پرچم‌مان باشیم. باید در آن بازی رنگ آبی تیم‌مان پشت پرچم سه رنگ بدمد. خیلی سخت است که چند بازیکن خوب داشته باشید اما نتوانید از آنها استفاده کنید. خریدهای ما خیلی خوب کار می‌کنند و نمی‌توان چشم را روی بازیکنی که دوبار بازیکن سال آسیا شده، ببندیم. روزبه چشمی با این اتفاق مقابل چشمان ما ذره ذره آب می‌شود. ما با برنامه در نیم فصل اول او را کنار گذاشتیم و قرار بود در نیم فصل دوم به جمع ما اضافه شود. تنها امید ما این است که دلایل باشگاه ما را کمیته انضباطی فیفا بپذیرد و رایی که داده‌اند به تعویق بیفتد تا بتوانیم بازیکن آزاد جذب کنیم.

سرمربی استقلال تاکید کرد: اگر شرایط فراهم شود تا بازیکن آزاد بگیریم می‌توانیم از بازیکنان مدنظر استفاده کنیم وگرنه این جوانان فعلی‌مان باید نماینده شایسته ما برابر السد باشند. از امروز فقط به السد فکر می‌کنیم و بر روی این تیم تمرکز می‌کنیم. ما اگر السد را شکست دهیم در اسفند هم بازی‌هایمان فشرده است. امیدوارم مسیرمان به همین شکل پیش برود و با ترکیب بازیکنان جوان و با تجربه خوب کار کنیم. ما به معدن طلا رسیده‌ایم و امیدوارم از این جوانان نسل جدیدی به سال‌های آینده استقلال معرفی کنیم. ما پله پله به آینده فکر می‌کنیم و امیدوارم با موفقیت این پله‌ها را پشت سر بگذاریم. موفقیت این تیم آینده فوتبال ایران را تضمین می‌کند.

او در پایان درباره شایعات جدایی جابر انصاری از تیمش، عنوان کرد: جابر انصاری نماینده بازیکنان تبریزی در استقلال است که بسیار تاثیرگذار بازی می‌کند. او اخیرا آسیب دید. انصاری مهره تیم ماست و به هیچ وجه او را از دست نمی‌دهیم چون او را آسان به دست نیاوردیم. هر مشکلی هم که باشد سعی می‌کنیم درون خانوادگی حلش کنیم. او را به هیچ تیمی نمی‌فروشیم.

همچنین علیرضا منصوریان بعد از پایان نشست خبری در مقابل دوربین‌های تلویزیونی اظهار داشت:‌ امروز تیم ما بسیار عالی بازی کرد و جا دارد به بازیکنانم تبریک بگویم.

وی افزود: اینجا نوشته بودند دمای هوا منفی 9 درجه ولی به نظر من بازی در دمای 16- درجه برگزار شد کاش بازی را ساعت 14 برگزار می‌کردند که تا 16 تمام می‌شد و دیگر برف هم آن زمان نمی‌بارید اما در مجموع از ته قلبم به تیمم تبریک می‌گویم و فکر نمی‌کردم این قدر خوب بازی کند. این برد را برای چندمین بار به هوادارانمان هدیه می‌دهیم و البته بازیکنان قبل از بازی به رحمتی قول داده بودند که سه امتیاز را به خاطر روز تولدش به او هدیه کنند.

منصوریان با اشاره به اینکه از سرما می‌لرزید گفت: من دو کلاه بر سرم است و سه کت هم به تن دارم ولی واقعاً بدنم می‌لرزید.

وی در خصوص اینکه حاج‌محمدی با زور مهدی رحمتی و توصیه او به سمت نیمکت رفت، گفت: من از سرما حواسم نبود ولی شما ریز به قضایا نگاه کردید من امین حاج‌محمدی را دوست دارم و او احساس گله از من دارد. دیدم که او مصاحبه کرده و گفته نیمکت‌نشینی من فنی نیست اما من در استقلال شرایط تیم را می‌سنجم و بستر برای بازی کردن او فراهم نبوده است. شاید با توجه به شرایط سنی ما باید او را بیشتر درک می‌کردیم.

منصوریان افزود: من حاج‌محمدی را دوست دارم و از او ناراحت نیستم اگر هم حرفی زده من او را درک می‌کنم.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که بازیکنان این تیم مصاحبه نمی‌کنند، گفت: واقعا نمی‌دانم داستان چیست ولی زور  آنها (اسپانسر) زیادتر است. من خودم به شخصه دوست دارم همیشه از میکسدزون رد شوم و دوست دارم بازیکنانم مصاحبه کنند ولی نمی‌دانم بین اسپانسر ما پرسپولیس و تراکتورسازی و صدا و سیما چه اتفاقی رخ داده که به ما دستور می‌دهند مصاحبه نکنید.

خبرنگاری گفت: اما بازیکنان تراکتورسازی مصاحبه می‌کنند که منصوریان گفت واقعا؟ این هفته قبل از بازی با السد اسپانسر را صدا می‌کنم ولی شما در رئال و بارسلونا هم نمی‌بینید که اسپانسر اینگونه برخورد کند. من تا از میکسدزون رد می‌شوم برای من نامه می‌آید و باید به باشگاه بروم. مصاحبه کردن بازیکن فضای فوتبال و نشاط در آن را تغییر می‌دهد.

منبع: ایسنا

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین