با مثبت شدن دوپینگ کشتی‌گیر آذربایجانی

مدال برنز مسابقات جهانی کشتی فرنگی به محرابی رسید

 تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان

با مثبت شدن دوپینگ کشتی‌گیر آذربایجانی در رقابت‌های قهرمانی نوجوانان جهان، مدال برنز مسابقات جهانی کشتی فرنگی به محرابی رسید.

به گزارش «نسیم آنلاین»، در جدیدترین فهرست دوپینگی‌های اتحادیه جهانی کشتی نام 5 کشتی‌گیر که همه در رده سنی نوجوانان و جوانان هستند به چشم می‌خورد که نتیجه دوپینگ یکی از آنها می‌تواند نماینده کشورمان را به مدال برنز کشتی فرنگی نوجوانان جهان برساند.

در وزن 46 کیلوگرم رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان جهان محمد محرابی در مرحله نیمه‌نهایی مغلوب اسکندراُف از آذربایجان شد و در نهایت با شکست برابر دلگادو از مکزیک به عنوان پنجمی این وزن رسید.

این نتیجه در حالی رقم خورده است که با توجه به مثبت شدن دوپینگ اسکندراُف به نظر می‌رسد محرابی که در نیمه‌نهایی مغلوب این کشتی‌گیر آذربایجانی شده بود صاحب گردن آویز برنز خواهد شد. با توجه به دوپینگ این کشتی‌گیر آذربایجانی، ارگاشف از ازبکستان که نقره گرفته بود صاحب مدال طلا می‌شود و دلگادو از مکزیک از رده سوم به مدال نقره دست خواهد یافت. محرابی هم که پنجم شده بود به جای کشتی‌گیر مکزیکی صاحب مدال برنز خواهد شد.

تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان ایران با 2 مدال طلای امید آرامی در 42 کیلوگرم و یوسف حسینوند در وزن 63 کیلوگرم و 2 نقره محمدرضا مختاری در وزن 58 کیلوگرم و وحید دادخواه در وزن 100 کیلوگرم و پنج عنوان پنجمی توسط محمد محرابی (که تبدیل به مدال برنز می‌شود)، پویا دادمرز (50 کیلوگرم)، محمدرضا رستمی (69 کیلوگرم)، حسین فروزنده (76 کیلوگرم) و حسن فروزنده (85 کیلوگرم) به عنوان قهرمانی جهان رسید.

با این مدال جمع امتیازات ایران که پیش از این 68 امتیاز بود به 70 امتیاز افزایش پیدا می‌کند تا قهرمانی تیم کشورمان مقتدرانه‌تر باشد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین