علیرضا رحیمی نماینده مردم تهران در گفتگو با «نسیم آنلاین» مطرح کرد:

دولت محصور به حزب "اعتدال و توسعه" نیست/ هاشمی عامل انسجام اصلاح‌طلبان بود

علیرضا رحیمی

یک نماینده اصلاح طلب مجلس گفت: با توجه به حضور چهره‌های تاثیرگذار در اصلاحات قطعا انسجام و رویکرد این جریان در حوزه‌ی سیاسی و تصمیم‌گری‌های مهم هم‌چنان به قوت خود باقی و ادامه خواهد داشت و خلاء آیت‌الله هاشمی اگرچه یک خلاء جدی و مهم است، اما قابل پر شدن است.

علیرضا رحیمی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی «نسیم آنلاین» ، با اشاره به جایگزین آیت الله هاشمی رفسنجانی برای هدایت جبهه اصلاحات و اعتدال، گفت: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی یادگارهای خوبی در حوزه‌ی رهبری سیاسی از خود برجای گذاشتند. مهمترین آن انسجام فعلی جریان اصلاحات است که در سال های 92 و 94 شاعد موفقیت های حاصل از این انسجام بودیم.

این نماینده اصلاح طلب مجلس دهم، با بیان اینکه جریان اصلاحات افراد تاثیرگذار متعددی دارد که به فرمایش حضرت امام(ره) با رفتن یک خدمت‌گذار خلایی در صف آهنین ملت به وجود نمی‌آید، افزود: با توجه به حضور چهره‌های تاثیرگذار در اصلاحات قطعا انسجام و رویکرد این جریان در حوزه‌ی سیاسی و تصمیم‌گری‌های مهم هم‌چنان به قوت خود باقی بوده و ادامه خواهد داشت و خلاء آیت‌الله هاشمی اگرچه یک خلاء جدی و مهم است، اما قابل پر شدن است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر ادامه داد: جریان اصلاحات انسجام خود را در دوره‌ی دشوار پیدا کرده و قطعا هر دستاوردی که در دوران سخت به دست بیاید ماندگار خواهد شد.

وی با اشاره به  فقدان آیت الله هاشمی برای حمایت از دولت فعلی در انتخابات آینده، تصریح کرد: به هرروی دولت اعتدال محصور به حزب اعتدال و توسعه نیست و دولت اعتدال برآیند رای اکثریت مردم است و تصیم‌گیری پایانی و نهایی هم با مردم است.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین