به مناسبت دهه فجر انجام شد:

گشایش پردیس خدمت در محله‌های محروم مرکز شهر

شهرداری تهران

با آغاز دهه مبارک فجر و با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ۱۱، سرای محلات و قرارگاه جهادی امام رضا(ع)، به مدت یک هفته به ساکنان محروم محلات عباسی، سلامت، فروزش، راه آهن خدمات رایگان ارائه می‌شود.

به گزارش «نسیم آنلاین»، عباس طباطبایی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 11 ضمن اعلام این خبر افزود: در راستای محرومیت زدایی از ساکنان محروم چهار محله جنوبی منطقه 11 به مدت یک هفته پردیس خدمت در این محلات به فعالیت می پردازد.

این مقام مسئول در ارتباط با نوع این خدمات خاطرنشان ساخت: این خدمات شامل ویزیت پزشک عمومی، پزشک متخصص زنان و دندانپزشکی به شکل رایگان است. همچنین خدمات رایگان ورزشی شامل استفاده از استخر و خدمات فرهنگی شامل حضور در سینما و بازدید از موزه های سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران است.

گفتنی است تاکنون 700 نفر از ساکنان محروم منطقه 11 در این منطقه با همکاری قرارگاه جهادی امام رضا(ع) در راستای جهاد مهربانی شناسایی شده است و این خدمات به شکل رایگان به مدت یک هفته و از 16 تا 21 بهمن ماه به این افراد محروم ارائه می شود.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین