رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران:

هدیه ۱۶ میلیارد تومانی بدهکار بانکی به همسر یکی از مسئولان

پرویز سروری

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه تجمل‌گرایی و اشرافی‌گری، امروز در مسئولان و رفتارهای آنها موجود است، گفت: بدهکار بانکی هدیه‌ای ۱۶ میلیارد تومانی به عنوان هدیه به خانم یکی از مسئولان داده است.

به گزارش «نسیم آنلاین»، پرویز سروری در نطق پیش از دستور سیصد و بیست و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت:‌ بحث انقلابی‌گری مورد تأکید مقام معظم رهبری است و این روحیه باید حفظ شود. 

وی افزود: در همه انقلاب‌ها، مرحله گذر از نهضت به نظام را طولانی می‌کند و این روند با تشکیل دولت‌های موقت است، ولی امام(ره) این کار را انجام نداد بلکه تلاش کرد نهضت را سریع‌تر به نظام تبدیل کند. 

سروری گفت: شاهکار امام(ره) این بود که نظام را به صورت نهضتی اداره کرد. 

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران، افزود: مردم در عرصه‌های مختلف نقش مهمی دارند. در اوایل انقلاب، به صورت گسترده، ترور رخ داد و امام(ره) همه مردم را برای حفظ امنیت بسیج کرد که در آن زمان 36 میلیون نفر جمعیت کشور وظیفه اطلاع‌رسانی و حفظ امنیت را داشتند. 

وی به مسائل اقتصادی اشاره کرد و گفت: در حوزه اقتصاد مشکل اساسی این است که مدیران در حوزه اقتصادی نگاه‌شان به آن سوی آبهاست و به زمان گذشته و شاه برگشته‌اند. 

وی گفت: امروز مدیرانی هستند که باید اقتصاد مقاومتی را مدیریت کنند و به مردم اعتماد نمی‌کنند و مدیریت اقتصاد مقاومتی رخ نمی‌دهد که این یعنی خلاف انقلاب عمل کردن. 

سروری افزود: جوهره انقلاب اسلامی استکبارستیزی بوده است و ما اوبامای خوب و ترامپ بد نداریم، چرا که بیشترین قتل‌عام‌ها در دنیا از دوره اوباما رخ داده است که از جمله آن تشکیل داعش و فتنه 88 بوده است. 

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران، گفت: آنهایی که از برجام هواپیما به ارمغان آورده‌اند و گفتند سایه جنگ را از کشور برداشته‌ایم، امروز می‌بینیم که خیلی از مباحث برجام نقض می‌شود. 

سروری بیان داشت: منطق اسلام، انقلاب و امام(ره) درست است و آمریکا یک گرگ وحشی است و ملت ما باید روحیه ضداستکباری خود را حفظ کند. 

وی گفت: تجمل‌گرایی و اشرافی‌گری امروز در مسئولان و رفتارهای آنها وجود دارد که در نظام اسلامی نمی‌گنجد. وزیری اعلام می‌کند یک‌هزار میلیارد تومان دارایی دارد. 

سروری افزود: بدهکار بانکی، هدیه 16 میلیارد تومانی به خانم یکی از مسئولان رشوه داده است.

وی بیان داشت: این تجمل‌گرایی و اشراف‌گرایی با کدام مبانی ما سازگاری دارد. 

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران گفت: ما با ویژه‌خواری مسئولان مخالفیم.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین