سعید جلیلی:

احدی توان تعرض و جسارت به انقلاب اسلامی را ندارد/ دشمن به‌دنبال گرفتن حافظه تاریخی ما است

سعید جلیلی

عضو مجمع تشخیص اظهار داشت: یکی از تلاش‌های دشمن گرفتن حافظه تاریخی ما، پوشاندن پیشرفت و موفقیت‌های ما است، آنها فهمیده‌اند که این انقلاب یک پدیده طبیعی نیست بلکه شجره طیبه است.

به گزارش «نسیم آنلاین»، تسنیم نوشت: سعید جلیلی در سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مسجد جامع مشکین‌دشت که امشب برگزار شد، اظهار داشت: پس از سی و هشت سال دوستان و کسانی که دشمن ما هستند هر دو در یک موضوع اتفاق نظر دارند و آن این است که بزرگی و تاثیرگذار در کشور و منطقه غیرقابل انکار است؛ این عظمت برای کشور تجلی پیدا کرده و کسی نمی‌تواند آن را انکار کند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: پس از سی‌ و هشت سال هنوز هم رئیس‌جمهورهای  آمریکا بخش عمده‌ای از وقت خود را متوجه ایران می‌کنند و اعلام می‌کنند هرچه داشته‌اند برای مقابله با انقلاب اسلامی ایران به‌کار گرفته‌اند اما انقلاب اسلامی مقابله و پیشرفت کرده است.

جلیلی با تاکید بر اینکه این بسیار مهم است که یک ملت حافظه تاریخی خود را حفظ کند، گفت: یکی از تلاش‌های آنها گرفتن حافظه تاریخی ما، پوشاندن پیشرفت و موفقیت‌های ما است، آنها فهمیده‌اند که این انقلاب یک پدیده طبیعی نیست بلکه شجره طیبه است.

وی ادامه داد: امروز در سطح جهان برای اینکه اسلام ناب بروز نکند حرکت اسلام‌هراسی را شروع کرده‌اند و برای این کار داعش و القاعده را ساخته‌اند تا چهره اسلام ناب نمایان نشود.

جلیلی با بیان اینکه 200 شبکه ماهواره‌ای برای ایران برنامه تولید می‌کنند، گفت: آنها دلسوز اوقات فراغت ما نیستند بلکه برای دور کردن تفکر انقلابی از این جوانان در تلاش هستند.

وی افزود: نهال انقلاب به جوانی برومند تبدیل شده و دشمن از این مسئله می‌ترسد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه دشمن اهرم پلاسیده تحریم را در دست گرفته است، بیان‌کرد: عاملی که می‌تواند این اهرم پلاسیده را از بین ببرد تفکر انقلابی است، این تفکر سی سال سایه جنگ را از این کشور دور کرده است.

نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی با تاکید بر اینکه هم دشمنان و هم پیاده‌نظام آنها در داخل کشور بدانند دوران ترسیدن مردم از تحریم به پایان رسیده است، اظهار داشت: ابزار دشمن این است که بترساند، اگر دشمن از شما و پیشرفت شما بترسد امنیت برای شما به ارمغان می‌آید.

جلیلی با بیان اینکه کسی که منتخب مردم آمریکاست و آمریکا را ابرقدرت می‌داند کتابی که به عنوان کتاب خود معرفی کرد آمریکای افلیج بود، گفت: آنها باید بدانند با این پیکر افلیج نمی‌توانند در مقابل جوان تنومند انقلاب مقابله کنند، باید مراقب باشند این موجود افلیج را به مرگ نکشانند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، افزود: کشور ما در موقعیتی است که خود آنها بیان‌ می‌کنند یک قدرت بروز کرده و تهدیدات جنگ برای این کشور جواب‌گو نیست.

جلیلی با تاکید بر اینکه ما باید مولفه‌های قدرت خود را حفظ کنیم، گفت: آنها می‌دانند تفکر انقلابی در هر کجا که باشد موفقیت به‌بار می‌آورد، در هر کجای کشور که تفکر انقلابی باشد موفقیت ظهور می‌کند اگر 6 کشور دنیا برای چند سانتریفیوژ با ما مذاکره می‌کنند به خاطر وجود شهدای هسته‌ای و تفکر انقلابی آنها است.

نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی، بیان کرد: تفکر انقلابی یک شعار نیست، یک حقیقت است.

وی در پایان اظهار داشت: امیدواریم همه ما بتوانیم حامل تفکر انقلابی و پاسدار این انقلاب باشیم، به اعتراف دشمنان، جمهوری اسلامی ایران لنگر ثبات، آرامش و امنیت منطقه است.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین